Conjugaison verbe חֻיַּב en hébreu

Flag מְחוּיָּיב [ khouyav ]

Présent

Masc.

אני/אתה/הוא מְחוּיָּיב מְחֻיָּב
mékhouyayv
אנחנו/אתם/הן מְחוּיָּיבִים מְחֻיָּבִים
mékhouyayvim

Fém.

אני/את/היא מְחוּיֶּיבֶת מְחֻיֶּבֶת
mékhouyéyvett
אנחנו/אתן/הן מְחוּיָּיבוֹת מְחֻיָּבוֹת
mékhouyayvott

Passé

אני חוּיַּיבְתִּי חֻיַּבְתִּי
khouyayv'ti

Masc.

אתה חוּיַּיבְתָּ חֻיַּבְתָּ
khouyayv'ta
הוא חוּיַּיב חֻיַּב
khouyayv

Fém.

את חוּיַּיבְתְּ חֻיַּבְתְּ
khouyayv'te
היא חוּיְּיבָה חֻיְּבָה
khouyéyvah
אנחנו חוּיַּיבְנוּ חֻיַּבְנוּ
khouyayv'nou
אתם חוּיַּיבְתֶּם חֻיַּבְתֶּם
khouyayv'tèm
הם חוּיְּיבוּ חֻיְּבוּ
khouyéyvou
אתן חוּיַּיבְתֶּן חֻיַּבְתֶּן
khouyayv'tènn
הן חוּיְּיבוּ חֻיְּבוּ
khouyéyvou

Futur

אני אֲחוּיַּיב אֲחֻיַּב
akhouyayv

Masc.

אתה תְּחוּיַּיב תְּחֻיַּב
tékhouyayv
הוא יְחוּיַּיב יְחֻיַּב
yékhouyayv

Fém.

את תְּחוּיְּיבִי תְּחֻיְּבִי
tékhouyéyvi
היא תְּחוּיַּיב תְּחֻיַּב
tékhouyayv
אנחנו נְחוּיַּיב נְחֻיַּב
nékhouyayv
אתם תְּחוּיְּיבוּ תְּחֻיְּבוּ
tékhouyéyvou
הם יְחוּיְּיבוּ יְחֻיְּבוּ
yékhouyéyvou
אתן תְּחוּיַּיבְנָה תְּחֻיַּבְנָה
tékhouyayv'nah
הן תְּחוּיַּיבְנָה תְּחֻיַּבְנָה
tékhouyayv'nah