Conjugaison verbe יֻצַּר en hébreu

Flag מְיוּצָּר [ youtsar ]

Présent

Masc.

אני/אתה/הוא מְיוּצָּר מְיֻצָּר
méyoutsar
אנחנו/אתם/הן מְיוּצָּרִים מְיֻצָּרִים
méyoutsarim

Fém.

אני/את/היא מְיוּצֶּרֶת מְיֻצֶּרֶת
méyoutsérett
אנחנו/אתן/הן מְיוּצָּרוֹת מְיֻצָּרוֹת
méyoutsarott

Passé

אני יוּצַּרְתִּי יֻצַּרְתִּי
youtsar'ti

Masc.

אתה יוּצַּרְתָּ יֻצַּרְתָּ
youtsar'ta
הוא יוּצַּר יֻצַּר
youtsar

Fém.

את יוּצַּרְתְּ יֻצַּרְתְּ
youtsar'te
היא יוּצְּרָה יֻצְּרָה
youtsérah
אנחנו יוּצַּרְנוּ יֻצַּרְנוּ
youtsar'nou
אתם יוּצַּרְתֶּם יֻצַּרְתֶּם
youtsar'tèm
הם יוּצְּרוּ יֻצְּרוּ
youtsérou
אתן יוּצַּרְתֶּן יֻצַּרְתֶּן
youtsar'tènn
הן יוּצְּרוּ יֻצְּרוּ
youtsérou

Futur

אני אֲיוּצַּר אֲיֻצַּר
ayoutsar

Masc.

אתה תְּיוּצַּר תְּיֻצַּר
téyoutsar
הוא יְיוּצַּר יְיֻצַּר
yéyoutsar

Fém.

את תְּיוּצְּרִי תְּיֻצְּרִי
téyoutséri
היא תְּיוּצַּר תְּיֻצַּר
téyoutsar
אנחנו נְיוּצַּר נְיֻצַּר
néyoutsar
אתם תְּיוּצְּרוּ תְּיֻצְּרוּ
téyoutsérou
הם יְיוּצְּרוּ יְיֻצְּרוּ
yéyoutsérou
אתן תְּיוּצְּרוּ תְּיֻצְּרוּ
téyoutsérou
הן תְּיוּצַּרְנָה תְּיֻצַּרְנָה
téyoutsar'nah