Conjugaison verbe לְהִיוָּוכֵחַ (léhivavkhèakh) en hébreu

Flag לְהִוָּכֵחַ לְהִיוָּוכֵחַ - נוֹכָח [ léhivavkhèakh - nokhakh ]
Flag être convaincu; être persuadé; constater

Présent

Masc.

אני/אתה/הוא נוֹכָח
nokhakh
אנחנו/אתם/הן נוֹכָחִים
nokhakhim

Fém.

אני/את/היא נוֹכַחַת
nokhakhatt
אנחנו/אתן/הן נוֹכָחוֹת
nokhakhott

Passé

nokhakh'ti

Masc.

nokhakh'ta
הוא נוֹכַח
nokhakh

Fém.

nokhakhate
nokh'khah
nokhakh'nou
nokhakh'tèm
nokh'khou
nokhakh'tènn
nokh'khou

Futur

אני אִיוָּוכֵחַ אִוָּכֵחַ
ivavkhèakh

Masc.

אתה תִּיוָּוכֵחַ תִּוָּכֵחַ
tivavkhèakh
הוא יִיוָּוכַח יִוָּכַח
yivavkhakh

Fém.

את תִּיוָּוכְחִי תִּוָּכְחִי
tivavkh'khi
היא תִּיוָּוכֵחַ תִּוָּכֵחַ
tivavkhèakh
אנחנו נִיוָּוכֵחַ נִוָּכַח
nivavkhèakh
אתם תִּיוָּוכְחוּ תִּוָּכְחוּ
tivavkh'khou
הם יִיוָּוכְחוּ יִוָּכְחוּ
yivavkh'khou
אתן תִּיוָּוכַחְנָה תִּוָּכַחְנָה
tivavkhakh'nah
הן תִּיוָּוכַחְנָה יִוָּכְחוּ
tivavkhakh'nah

Impératif

Masc.

אתה הִיוָּוכֵחַ הִוָּכֵחַ
hivavkhèakh
אתם הִיוָּוכְחוּ הִוָּכְחוּ
hivavkh'khou

Fém.

את הִיוָּוכְחִי הִוָּכְחִי
hivavkh'khi
אתן הִיוָּוכַחְנָה הִוָּכַחְנָה
hivavkhakh'nah