Conjugaison verbe לְהִיכָּבוֹת (léhikavott) en hébreu

Flag לְהִכָּבוֹת לְהִיכָּבוֹת - נִכְבֶּה [ léhikavott - nikh'béh ]
Flag s'éteindre

Présent

Masc.

אני/אתה/הוא נִכְבֶּה
nikh'béh
אנחנו/אתם/הן נִכְבִּים
nikh'bim

Fém.

אני/את/היא נִכְבֵּית
nikh'bèytt
אנחנו/אתן/הן נִכְבּוֹת
nikh'bott

Passé

nikh'bèyti

Masc.

nikh'bèyta
nikh'bah

Fém.

nikh'bèytt
nikh'bétah
nikh'bèynou
nikh'bitem
nikh'bou
nikh'bitenn
nikh'bou

Futur

אני אֶכָּבֶה אִכָּבֶה
ekaveh

Masc.

אתה תִּיכָּבֶה תִּכָּבֶה
tikaveh
הוא יִיכָּבֶה יִכָּבֶה
yikaveh

Fém.

את תִּיכָּבִּי תִּכָּבִּי
tikabi
היא תִּיכָּבֶה תִּכָּבֶה
tikaveh
אנחנו נִיכָּבֶה נִכָּבֶה
nikaveh
אתם תִּיכָּבוּ תִּכָּבוּ
tikavou
הם יִיכָּבוּ יִכָּבוּ
yikavou
אתן תִּיכָּבוּ תִּכָּבֶינָה
tikavou
הן תִּיכָּבֶינָה תִּכָּבֶינָה
tikaveynah

Impératif

Masc.

אתה הִיכָּבֵה הִכָּבֵה
hikavèh
אתם הִיכָּבוּ הִכָּבוּ
hikavou

Fém.

את הִיכָּבִי הִכָּבִי
hikavi
אתן הִיכָּבֶינָה הִכָּבֶינָה
hikaveynah