Conjugaison verbe לְהִיקָּרוֹת (léhiqarott) en hébreu

Flag לְהִקָּרוֹת לְהִיקָּרוֹת - נִקְרֶה [ léhiqarott - niq'reh ]

Présent

Masc.

אני/אתה/הוא נִקְרֶה
niq'reh
אנחנו/אתם/הן נִקְרִים
niq'rim

Fém.

אני/את/היא נִקְרֵית
niq'rèytt
אנחנו/אתן/הן נִקְרוֹת
niq'rott

Passé

niq'rèyti

Masc.

niq'rèyta
niq'rah

Fém.

niq'rèytt
niq'r'tah
niq'rèynou
niq'rèytem
niq'rou
niq'ritenn
niq'rou

Futur

אני אֶקָּרֶה אִקָּרֶה
eqareh

Masc.

אתה תִּיקָּרֶה תִּקָּרֶה
tiqareh
הוא יִיקָּרֶה יִקָּרֶה
yiqareh

Fém.

את תִּיקָּרִי תִּקָּרִי
tiqari
היא תִּיקָּרֶה תִּקָּרֶה
tiqareh
אנחנו נִיקָּרֶה נִקָּרֶה
niqareh
אתם תִּיקָּרוּ תִּקָּרוּ
tiqarou
הם יִיקָּרוּ יִקָּרוּ
yiqarou
אתן תִּיקָּרֶינָה תִּקָּרוּ
tiqareynah
הן יִיקָּרוּ יִקָּרוּ
yiqarou

Impératif

Masc.

אתה הִיקָּרֵה הִקָּרֵה
hiqarèh
אתם הִיקָּרוּ הִקָּרוּ
hiqarou

Fém.

את הִיקָּרִי הִקָּרִי
hiqari
אתן הִיקָּרֶינָה הִקָּרֶינָה
hiqareynah