Conjugaison verbe לְהִישָּׁאֵר (léhichaèr) en hébreu

Flag לְהִשָּׁאֵר לְהִישָּׁאֵר - נִשְׁאָר [ léhichaèr - nich'ar ]
Flag rester; garder; passer

Présent

Masc.

אני/אתה/הוא נִשְׁאָר
nich'ar
אנחנו/אתם/הן נִשְׁאָרִים
nich'arim

Fém.

אני/את/היא נִשְׁאֶרֶת
nich'erett
אנחנו/אתן/הן נִשְׁאָרוֹת
nich'arott

Passé

nich'ar'ti

Masc.

nich'ar'ta
nich'ar

Fém.

nich'ar'te
nich'arah
nich'ar'nou
nich'ar'tèm
nich'arou
nich'ar'tènn
nich'arou

Futur

אני אֶשָּׁאֵר אִשָּׁאֵר
echaèr

Masc.

אתה תִּישָּׁאֵר תִּשָּׁאֵר
tichaèr
הוא יִישָּׁאֵר יִשָּׁאֵר
yichaèr

Fém.

את תִּישָּׁאֲרִי תִּשָּׁאֲרִי
tichaari
היא תִּישָּׁאֵר תִּשָּׁאֵר
tichaèr
אנחנו נִישָּׁאֵר נִשָּׁאֵר
nichaèr
אתם תִּישָּׁאֲרוּ תִּשָּׁאֲרוּ
tichaarou
הם יִישָּׁאֲרוּ יִשָּׁאֲרוּ
yichaarou
אתן תִּישָּׁאֵרְנָה תִּשָּׁאַרְנָה
tichaèr'nah
הן יִישָּׁאֲרוּ יִשָּׁאֲרוּ
yichaarou

Impératif

Masc.

אתה הִישָּׁאֵר הִשָּׁאֵר
hichaèr
אתם הִישָּׁאֲרוּ הִשָּׁאֲרוּ
hichaarou

Fém.

את הִישָּׁאֲרִי הִשָּׁאֲרִי
hichaari
אתן הִישָּׁאֲרוּ הִשָּׁאֲרוּ
hichaarou