Conjugaison verbe לְהִצְטַוּוֹת (léhits'taouott) en hébreu

Flag לְהִצְטַוּוֹת - מִצְטַוֶּוה [ léhits'taouott - mits'tavévh ]

Présent

Masc.

אני/אתה/הוא מִצְטַוֶּוה מִצְטַוֶּה
mits'tavévh
אנחנו/אתם/הן מִצְטַוִּוים מִצְטַוִּים
mits'tavivym

Fém.

אני/את/היא מִצְטַוָּוה מִצְטַוָּה
mits'tavavh
אנחנו/אתן/הן מִצְטַוּוֹת
mits'taouott

Passé

אני הִצְטַוֵּויתִי הִצְטַוֵּיתִי
hits'tavèvyti

Masc.

אתה הִצְטַוֵּויתָ הִצְטַוֵּיתָ
hits'tavèvyta
הוא הִצְטַוָּוה הִצְטַוָּה
hits'tavavh

Fém.

את הִצְטַוֵּוית הִצְטַוֵּית
hits'tavèvytt
היא הִצְטַוְּותָה הִצְטַוְּתָה
hits'tavévtah
אנחנו הִצְטַוֵּוינוּ הִצְטַוִּינוּ
hits'tavèvynou
אתם הִצְטַוִּויתֶם הִצְטַוִּיתֶם
hits'tavivytem
hits'taouou
אתן הִצְטַוִּויתֶן הִצְטַוֵּיתֶן
hits'tavivytenn
hits'taouou

Futur

אני אֶצְטַוֶּוה אֶצְטַוֶּה
ets'tavévh

Masc.

אתה תִּצְטַוֶּוה תִּצְטַוֶּה
tits'tavévh
הוא יִצְטַוֶּוה יִצְטַוֶּה
yits'tavévh

Fém.

את תִּצְטַוִּוי תִּצְטַוִּי
tits'tavivy
היא תִּצְטַוֶּוה תִּצְטַוֶּה
tits'tavévh
אנחנו נִצְטַוֶּוה נִצְטַוֶּה
nits'tavévh
tits'taouou
yits'taouou
אתן תִּצְטַוֶּוינָה תִּצְטַוֶּינָה
tits'tavévynah
הן תִּצְטַוֶּוינָה תִּצְטַוֶּינָה
tits'tavévynah

Impératif

Masc.

אתה הִצְטַוֵּוה הִצְטַוֵּה
hits'tavèvh
hits'taouou

Fém.

את הִצְטַוִּוי הִצְטַוִּי
hits'tavivy
אתן הִצְטַוּוּ הִצְטַוֶּינָה
hits'taouou