Conjugaison verbe לְהִתְאַיֵּיד (léhit'ayèyd) en hébreu

Flag לְהִתְאַיֵּד לְהִתְאַיֵּיד - מִתְאַיֵּיד [ léhit'ayèyd - mit'ayèyd ]

Présent

Masc.

אני/אתה/הוא מִתְאַיֵּיד מִתְאַיֵּד
mit'ayèyd
אנחנו/אתם/הן מִתְאַיְּידִים מִתְאַיְּדִים
mit'ayéydim

Fém.

אני/את/היא מִתְאַיֶּידֶת מִתְאַיֶּדֶת
mit'ayéydett
אנחנו/אתן/הן מִתְאַיְּידוֹת מִתְאַיְּדוֹת
mit'ayéydott

Passé

אני הִתְאַיַּידְתִּי הִתְאַיַּדְתִּי
hit'ayayd'ti

Masc.

אתה הִתְאַיַּידְתָּ הִתְאַיַּדְתָּ
hit'ayayd'ta
הוא הִתְאַיֵּיד הִתְאַיֵּד
hit'ayèyd

Fém.

את הִתְאַיַּידְתְּ הִתְאַיַּדְתְּ
hit'ayayd'te
היא הִתְאַיְּידָה הִתְאַיְּדָה
hit'ayéydah
אנחנו הִתְאַיַּידְנוּ הִתְאַיַּדְנוּ
hit'ayayd'nou
אתם הִתְאַיַּידְתֶּם הִתְאַיַּדְתֶּם
hit'ayayd'tèm
הם הִתְאַיְּידוּ הִתְאַיְּדוּ
hit'ayéydou
אתן הִתְאַיַּידְתֶּן הִתְאַיַּדְתֶּן
hit'ayayd'tènn
הן הִתְאַיְּידוּ הִתְאַיְּדוּ
hit'ayéydou

Futur

אני אֶתְאַיֵּיד אֶתְאַיֵּד
et'ayèyd

Masc.

אתה תִּתְאַיֵּיד תִּתְאַיֵּד
tit'ayèyd
הוא יִתְאַיֵּיד יִתְאַיֵּד
yit'ayèyd

Fém.

את תִּתְאַיְּידִי תִּתְאַיְּדִי
tit'ayéydi
היא תִּתְאַיֵּיד תִּתְאַיֵּד
tit'ayèyd
אנחנו נִתְאַיֵּיד נִתְאַיֵּד
nit'ayèyd
אתם תִּתְאַיְּידוּ תִּתְאַיְּדוּ
tit'ayéydou
הם יִתְאַיְּידוּ יִתְאַיְּדוּ
yit'ayéydou
אתן תִּתְאַיְּידוּ תִּתְאַיְּדוּ
tit'ayéydou
הן יִתְאַיְּידוּ יִתְאַיְּדוּ
yit'ayéydou

Impératif

Masc.

אתה הִתְאַיֵּיד הִתְאַיֵּד
hit'ayèyd
אתם הִתְאַיְּידוּ הִתְאַיְּדוּ
hit'ayéydou

Fém.

את הִתְאַיְּידִי הִתְאַיְּדִי
hit'ayéydi
אתן הִתְאַיֵּידְנָה הִתְאַיְּדוּ
hit'ayèyd'nah