Conjugaison verbe לְהִתְחַוֵּור (léhit'khavèvr) en hébreu

Flag לְהִתְחַוֵּר לְהִתְחַוֵּור - מִתְחַוֵּור [ léhit'khavèvr - mit'khavèvr ]

Présent

Masc.

אני/אתה/הוא מִתְחַוֵּור מִתְחַוֵּר
mit'khavèvr
אנחנו/אתם/הן מִתְחַוְּורִים מִתְחַוְּרִים
mit'khavévrim

Fém.

אני/את/היא מִתְחַוֶּורֶת מִתְחַוֶּרֶת
mit'khavévrett
אנחנו/אתן/הן מִתְחַוְּורוֹת מִתְחַוְּרוֹת
mit'khavévrott

Passé

אני הִתְחַוַּורְתִּי הִתְחַוַּרְתִּי
hit'khavavr'ti

Masc.

אתה הִתְחַוַּורְתָּ הִתְחַוַּרְתָּ
hit'khavavr'ta
הוא הִתְחַוֵּור הִתְחַוֵּר
hit'khavèvr

Fém.

את הִתְחַוַּורְתְּ הִתְחַוַּרְתְּ
hit'khavavr'te
היא הִתְחַוְּורָה הִתְחַוְּרָה
hit'khavévrah
אנחנו הִתְחַוַּורְנוּ הִתְחַוַּרְנוּ
hit'khavavr'nou
אתם הִתְחַוַּורְתֶּם הִתְחַוַּרְתֶּם
hit'khavavr'tèm
הם הִתְחַוְּורוּ הִתְחַוְּרוּ
hit'khavévrou
אתן הִתְחַוַּורְתֶּן הִתְחַוַּרְתֶּן
hit'khavavr'tènn
הן הִתְחַוְּורוּ הִתְחַוְּרוּ
hit'khavévrou

Futur

אני אֶתְחַוֵּור אֶתְחַוֵּר
et'khavèvr

Masc.

אתה תִּתְחַוֵּור תִּתְחַוֵּר
tit'khavèvr
הוא יִתְחַוֵּור יִתְחַוֵּר
yit'khavèvr

Fém.

את תִּתְחַוְּורִי תִּתְחַוְּרִי
tit'khavévri
היא תִּתְחַוֵּור תִּתְחַוֵּר
tit'khavèvr
אנחנו נִתְחַוֵּור נִתְחַוֵּר
nit'khavèvr
אתם תִּתְחַוְּורוּ תִּתְחַוְּרוּ
tit'khavévrou
הם יִתְחַוְּורוּ יִתְחַוְּרוּ
yit'khavévrou
אתן תִּתְחַוֵּורְנָה תִּתְחַוֵּרְנָה
tit'khavèvr'nah
הן יִתְחַוְּורוּ תִּתְחַוֵּרְנָה
yit'khavévrou

Impératif

Masc.

אתה הִתְחַוֵּור הִתְחַוֵּר
hit'khavèvr
אתם הִתְחַוְּורוּ הִתְחַוְּרוּ
hit'khavévrou

Fém.

את הִתְחַוְּורִי הִתְחַוְּרִי
hit'khavévri
אתן הִתְחַוְּורוּ הִתְחַוְּרוּ
hit'khavévrou