Conjugaison verbe לְהִתְחַיֵּיב (léhit'khayèyv) en hébreu

Flag לְהִתְחַיֵּב לְהִתְחַיֵּיב - מִתְחַיֵּיב [ léhit'khayèyv - mit'khayèyv ]
Flag s'engager; promettre; assurer

Présent

Masc.

אני/אתה/הוא מִתְחַיֵּיב מִתְחַיֵּב
mit'khayèyv
אנחנו/אתם/הן מִתְחַיְּיבִים מִתְחַיְּבִים
mit'khayéyvim

Fém.

אני/את/היא מִתְחַיֶּיבֶת מִתְחַיֶּבֶת
mit'khayéyvett
אנחנו/אתן/הן מִתְחַיְּיבוֹת מִתְחַיְּבוֹת
mit'khayéyvott

Passé

אני הִתְחַיַּיבְתִּי הִתְחַיַּבְתִּי
hit'khayayv'ti

Masc.

אתה הִתְחַיַּיבְתָּ הִתְחַיַּבְתָּ
hit'khayayv'ta
הוא הִתְחַיֵּיב הִתְחַיֵּב
hit'khayèyv

Fém.

את הִתְחַיַּיבְתְּ הִתְחַיַּבְתְּ
hit'khayayv'te
היא הִתְחַיְּיבָה הִתְחַיְּבָה
hit'khayéyvah
אנחנו הִתְחַיַּיבְנוּ הִתְחַיַּבְנוּ
hit'khayayv'nou
אתם הִתְחַיַּיבְתֶּם הִתְחַיַּבְתֶּם
hit'khayayv'tèm
הם הִתְחַיְּיבוּ הִתְחַיְּבוּ
hit'khayéyvou
אתן הִתְחַיַּיבְתֶּן הִתְחַיַּבְתֶּן
hit'khayayv'tènn
הן הִתְחַיְּיבוּ הִתְחַיְּבוּ
hit'khayéyvou

Futur

אני אֶתְחַיֵּיב אֶתְחַיֵּב
et'khayèyv

Masc.

אתה תִּתְחַיֵּיב תִּתְחַיֵּב
tit'khayèyv
הוא יִתְחַיֵּיב יִתְחַיֵּב
yit'khayèyv

Fém.

את תִּתְחַיְּיבִי תִּתְחַיְּבִי
tit'khayéyvi
היא תִּתְחַיֵּיב תִּתְחַיֵּב
tit'khayèyv
אנחנו נִתְחַיֵּיב נִתְחַיֵּב
nit'khayèyv
אתם תִּתְחַיְּיבוּ תִּתְחַיְּבוּ
tit'khayéyvou
הם יִתְחַיְּיבוּ יִתְחַיְּבוּ
yit'khayéyvou
אתן תִּתְחַיֵּיבְנָה תִּתְחַיֵּבְנָה
tit'khayèyv'nah
הן יִתְחַיְּיבוּ תִּתְחַיֵּבְנָה
yit'khayéyvou

Impératif

Masc.

אתה הִתְחַיֵּיב הִתְחַיֵּב
hit'khayèyv
אתם הִתְחַיְּיבוּ הִתְחַיְּבוּ
hit'khayéyvou

Fém.

את הִתְחַיְּיבִי הִתְחַיְּבִי
hit'khayéyvi
אתן הִתְחַיֵּיבְנָה הִתְחַיְּבוּ
hit'khayèyv'nah