Conjugaison verbe לְהִתְיַיבֵּשׁ (léhit'yaybèch) en hébreu

Flag לְהִתְיַבֵּשׁ לְהִתְיַיבֵּשׁ - מִתְיַיבֵּשׁ [ léhit'yaybèch - mit'yaybèch ]
Flag sécher; se dessécher; se déshydrater

Présent

Masc.

אני/אתה/הוא מִתְיַיבֵּשׁ מִתְיַבֵּשׁ
mit'yaybèch
אנחנו/אתם/הן מִתְיַיבְּשִׁים מִתְיַבְּשִׁים
mit'yaybéchim

Fém.

אני/את/היא מִתְיַיבֶּשֶׁת מִתְיַבֶּשֶׁת
mit'yaybéchètt
אנחנו/אתן/הן מִתְיַיבְּשׁוֹת מִתְיַבְּשׁוֹת
mit'yaybéchott

Passé

אני הִתְיַיבַּשְׁתִּי הִתְיַבַּשְׁתִּי
hit'yaybach'ti

Masc.

אתה הִתְיַיבַּשְׁתָּ הִתְיַבַּשְׁתָּ
hit'yaybach'ta
הוא הִתְיַיבֵּשׁ הִתְיַבֵּשׁ
hit'yaybèch

Fém.

את הִתְיַיבַּשְׁתְּ הִתְיַבַּשְׁתְּ
hit'yaybach'te
היא הִתְיַיבְּשָׁה הִתְיַבְּשָׁה
hit'yaybéchah
אנחנו הִתְיַיבַּשְׁנוּ הִתְיַבַּשְׁנוּ
hit'yaybach'nou
אתם הִתְיַיבַּשְׁתֶּם הִתְיַבַּשְׁתֶּם
hit'yaybach'tèm
הם הִתְיַיבְּשׁוּ הִתְיַבְּשׁוּ
hit'yaybéchou
אתן הִתְיַיבַּשְׁתֶּן הִתְיַבַּשְׁתֶּן
hit'yaybach'tènn
הן הִתְיַיבְּשׁוּ הִתְיַבְּשׁוּ
hit'yaybéchou

Futur

אני אֶתְיַיבֵּשׁ אֶתְיַבֵּשׁ
et'yaybèch

Masc.

אתה תִּתְיַיבֵּשׁ תִּתְיַבֵּשׁ
tit'yaybèch
הוא יִתְיַיבֵּשׁ יִתְיַבֵּשׁ
yit'yaybèch

Fém.

את תִּתְיַיבְּשִׁי תִּתְיַבְּשִׁי
tit'yaybéchi
היא תִּתְיַיבֵּשׁ תִּתְיַבֵּשׁ
tit'yaybèch
אנחנו נִתְיַיבֵּשׁ נִתְיַבֵּשׁ
nit'yaybèch
אתם תִּתְיַיבְּשׁוּ תִּתְיַבְּשׁוּ
tit'yaybéchou
הם יִתְיַיבְּשׁוּ יִתְיַבְּשׁוּ
yit'yaybéchou
אתן תִּתְיַיבְּשׁוּ תִּתְיַבֵּשְׁנָה
tit'yaybéchou
הן יִתְיַיבְּשׁוּ תִּתְיַבֵּשְׁנָה
yit'yaybéchou

Impératif

Masc.

אתה הִתְיַיבֵּשׁ הִתְיַבֵּשׁ
hit'yaybèch
אתם הִתְיַיבְּשׁוּ הִתְיַבְּשׁוּ
hit'yaybéchou

Fém.

את הִתְיַיבְּשִׁי הִתְיַבְּשִׁי
hit'yaybéchi
אתן הִתְיַיבְּשׁוּ הִתְיַבְּשׁוּ
hit'yaybéchou