Conjugaison verbe לְהִתְיַילֵּד (léhit'yaylèd) en hébreu

Flag לְהִתְיַלֵּד לְהִתְיַילֵּד - מִתְיַילֵּד [ léhit'yaylèd - mit'yaylèd ]

Présent

Masc.

אני/אתה/הוא מִתְיַילֵּד מִתְיַלֵּד
mit'yaylèd
אנחנו/אתם/הן מִתְיַילְּדִים מִתְיַלְּדִים
mit'yaylédim

Fém.

אני/את/היא מִתְיַילֶּדֶת מִתְיַלֶּדֶת
mit'yaylédett
אנחנו/אתן/הן מִתְיַילְּדוֹת מִתְיַלְּדוֹת
mit'yaylédott

Passé

אני הִתְיַילַּדְתִּי הִתְיַלַּדְתִּי
hit'yaylad'ti

Masc.

אתה הִתְיַילַּדְתָּ הִתְיַלַּדְתָּ
hit'yaylad'ta
הוא הִתְיַילֵּד הִתְיַלֵּד
hit'yaylèd

Fém.

את הִתְיַילַּדְתְּ הִתְיַלַּדְתְּ
hit'yaylad'te
היא הִתְיַילְּדָה הִתְיַלְּדָה
hit'yaylédah
אנחנו הִתְיַילַּדְנוּ הִתְיַלַּדְנוּ
hit'yaylad'nou
אתם הִתְיַילַּדְתֶּם הִתְיַלַּדְתֶּם
hit'yaylad'tèm
הם הִתְיַילְּדוּ הִתְיַלְּדוּ
hit'yaylédou
אתן הִתְיַילַּדְתֶּן הִתְיַלַּדְתֶּן
hit'yaylad'tènn
הן הִתְיַילְּדוּ הִתְיַלְּדוּ
hit'yaylédou

Futur

אני אֶתְיַילֵּד אֶתְיַלֵּד
et'yaylèd

Masc.

אתה תִּתְיַילֵּד תִּתְיַלֵּד
tit'yaylèd
הוא יִתְיַילֵּד יִתְיַלֵּד
yit'yaylèd

Fém.

את תִּתְיַילְּדִי תִּתְיַלְּדִי
tit'yaylédi
היא תִּתְיַילֵּד תִּתְיַלֵּד
tit'yaylèd
אנחנו נִתְיַילֵּד נִתְיַלֵּד
nit'yaylèd
אתם תִּתְיַילְּדוּ תִּתְיַלְּדוּ
tit'yaylédou
הם יִתְיַילְּדוּ יִתְיַלְּדוּ
yit'yaylédou
אתן תִּתְיַילֵּדְנָה תִּתְיַלְּדוּ
tit'yaylèd'nah
הן תִּתְיַילֵּדְנָה יִתְיַלְּדוּ
tit'yaylèd'nah

Impératif

Masc.

אתה הִתְיַילֵּד הִתְיַלֵּד
hit'yaylèd
אתם הִתְיַילְּדוּ הִתְיַלְּדוּ
hit'yaylédou

Fém.

את הִתְיַילְּדִי הִתְיַלְּדִי
hit'yaylédi
אתן הִתְיַילֵּדְנָה הִתְיַלְּדוּ
hit'yaylèd'nah