Conjugaison verbe לְהִתְיַימֵּר (léhit'yaymèr) en hébreu

Flag לְהִתְיַמֵּר לְהִתְיַימֵּר - מִתְיַימֵּר [ léhit'yaymèr - mit'yaymèr ]

Présent

Masc.

אני/אתה/הוא מִתְיַימֵּר מִתְיַמֵּר
mit'yaymèr
אנחנו/אתם/הן מִתְיַימְּרִים מִתְיַמְּרִים
mit'yaymérim

Fém.

אני/את/היא מִתְיַימֶּרֶת מִתְיַמֶּרֶת
mit'yaymérett
אנחנו/אתן/הן מִתְיַימְּרוֹת מִתְיַמְּרוֹת
mit'yaymérott

Passé

אני הִתְיַימַּרְתִּי הִתְיַמַּרְתִּי
hit'yaymar'ti

Masc.

אתה הִתְיַימַּרְתָּ הִתְיַמַּרְתָּ
hit'yaymar'ta
הוא הִתְיַימֵּר הִתְיַמֵּר
hit'yaymèr

Fém.

את הִתְיַימַּרְתְּ הִתְיַמַּרְתְּ
hit'yaymar'te
היא הִתְיַימְּרָה הִתְיַמְּרָה
hit'yaymérah
אנחנו הִתְיַימַּרְנוּ הִתְיַמַּרְנוּ
hit'yaymar'nou
אתם הִתְיַימַּרְתֶּם הִתְיַמַּרְתֶּם
hit'yaymar'tèm
הם הִתְיַימְּרוּ הִתְיַמְּרוּ
hit'yaymérou
אתן הִתְיַימַּרְתֶּן הִתְיַמַּרְתֶּן
hit'yaymar'tènn
הן הִתְיַימְּרוּ הִתְיַמְּרוּ
hit'yaymérou

Futur

אני אֶתְיַימֵּר אֶתְיַמֵּר
et'yaymèr

Masc.

אתה תִּתְיַימֵּר תִּתְיַמֵּר
tit'yaymèr
הוא יִתְיַימֵּר יִתְיַמֵּר
yit'yaymèr

Fém.

את תִּתְיַימְּרִי תִּתְיַמְּרִי
tit'yayméri
היא תִּתְיַימֵּר תִּתְיַמֵּר
tit'yaymèr
אנחנו נִתְיַימֵּר נִתְיַמֵּר
nit'yaymèr
אתם תִּתְיַימְּרוּ תִּתְיַמְּרוּ
tit'yaymérou
הם יִתְיַימְּרוּ יִתְיַמְּרוּ
yit'yaymérou
אתן תִּתְיַימֵּרְנָה תִּתְיַמְּרוּ
tit'yaymèr'nah
הן תִּתְיַימֵּרְנָה יִתְיַמְּרוּ
tit'yaymèr'nah

Impératif

Masc.

אתה הִתְיַימֵּר הִתְיַמֵּר
hit'yaymèr
אתם הִתְיַימְּרוּ הִתְיַמְּרוּ
hit'yaymérou

Fém.

את הִתְיַימְּרִי הִתְיַמְּרִי
hit'yayméri
אתן הִתְיַימֵּרְנָה הִתְיַמְּרוּ
hit'yaymèr'nah