Conjugaison verbe לְהִתְיַיסֵּר (léhit'yaysèr) en hébreu

Flag לְהִתְיַסֵּר לְהִתְיַיסֵּר - מִתְיַיסֵּר [ léhit'yaysèr - mit'yaysèr ]
Flag souffrir; se tourmenter

Présent

Masc.

אני/אתה/הוא מִתְיַיסֵּר מִתְיַסֵּר
mit'yaysèr
אנחנו/אתם/הן מִתְיַיסְּרִים מִתְיַסְּרִים
mit'yaysérim

Fém.

אני/את/היא מִתְיַיסֶּרֶת מִתְיַסֶּרֶת
mit'yaysérett
אנחנו/אתן/הן מִתְיַיסְּרוֹת מִתְיַסְּרוֹת
mit'yaysérott

Passé

אני הִתְיַיסַּרְתִּי הִתְיַסַּרְתִּי
hit'yayssar'ti

Masc.

אתה הִתְיַיסַּרְתָּ הִתְיַסַּרְתָּ
hit'yayssar'ta
הוא הִתְיַיסֵּר הִתְיַסֵּר
hit'yaysèr

Fém.

את הִתְיַיסַּרְתְּ הִתְיַסַּרְתְּ
hit'yayssar'te
היא הִתְיַיסְּרָה הִתְיַסְּרָה
hit'yaysérah
אנחנו הִתְיַיסַּרְנוּ הִתְיַסַּרְנוּ
hit'yayssar'nou
אתם הִתְיַיסַּרְתֶּם הִתְיַסַּרְתֶּם
hit'yayssar'tèm
הם הִתְיַיסְּרוּ הִתְיַסְּרוּ
hit'yaysérou
אתן הִתְיַיסַּרְתֶּן הִתְיַסַּרְתֶּן
hit'yayssar'tènn
הן הִתְיַיסְּרוּ הִתְיַסְּרוּ
hit'yaysérou

Futur

אני אֶתְיַיסֵּר אֶתְיַסֵּר
et'yaysèr

Masc.

אתה תִּתְיַיסֵּר תִּתְיַסֵּר
tit'yaysèr
הוא יִתְיַיסֵּר יִתְיַסֵּר
yit'yaysèr

Fém.

את תִּתְיַיסְּרִי תִּתְיַסְּרִי
tit'yayséri
היא תִּתְיַיסֵּר תִּתְיַסֵּר
tit'yaysèr
אנחנו נִתְיַיסֵּר נִתְיַסֵּר
nit'yaysèr
אתם תִּתְיַיסְּרוּ תִּתְיַסְּרוּ
tit'yaysérou
הם יִתְיַיסְּרוּ יִתְיַסְּרוּ
yit'yaysérou
אתן תִּתְיַיסֵּרְנָה תִּתְיַסְּרוּ
tit'yaysèr'nah
הן תִּתְיַיסֵּרְנָה יִתְיַסְּרוּ
tit'yaysèr'nah

Impératif

Masc.

אתה הִתְיַיסֵּר הִתְיַסֵּר
hit'yaysèr
אתם הִתְיַיסְּרוּ הִתְיַסְּרוּ
hit'yaysérou

Fém.

את הִתְיַיסְּרִי הִתְיַסְּרִי
hit'yayséri
אתן הִתְיַיסֵּרְנָה הִתְיַסֵּרְנָה
hit'yaysèr'nah