Conjugaison verbe לְהִתְיַיצֵּב (léhit'yaytsèv) en hébreu

Flag לְהִתְיַצֵּב לְהִתְיַיצֵּב - מִתְיַיצֵּב [ léhit'yaytsèv - mit'yaytsèv ]
Flag se présenter; se stabiliser; stagner

Présent

Masc.

אני/אתה/הוא מִתְיַיצֵּב מִתְיַצֵּב
mit'yaytsèv
אנחנו/אתם/הן מִתְיַיצְּבִים מִתְיַצְּבִים
mit'yaytsévim

Fém.

אני/את/היא מִתְיַיצֶּבֶת מִתְיַצֶּבֶת
mit'yaytsévett
אנחנו/אתן/הן מִתְיַיצְּבוֹת מִתְיַצְּבוֹת
mit'yaytsévott

Passé

אני הִתְיַיצַּבְתִּי הִתְיַצַּבְתִּי
hit'yaytsav'ti

Masc.

אתה הִתְיַיצַּבְתָּ הִתְיַצַּבְתָּ
hit'yaytsav'ta
הוא הִתְיַיצֵּב הִתְיַצֵּב
hit'yaytsèv

Fém.

את הִתְיַיצַּבְתְּ הִתְיַצַּבְתְּ
hit'yaytsav'te
היא הִתְיַיצְּבָה הִתְיַצְּבָה
hit'yaytsévah
אנחנו הִתְיַיצַּבְנוּ הִתְיַצַּבְנוּ
hit'yaytsav'nou
אתם הִתְיַיצַּבְתֶּם הִתְיַצַּבְתֶּם
hit'yaytsav'tèm
הם הִתְיַיצְּבוּ הִתְיַצְּבוּ
hit'yaytsévou
אתן הִתְיַיצַּבְתֶּן הִתְיַצַּבְתֶּן
hit'yaytsav'tènn
הן הִתְיַיצְּבוּ הִתְיַצְּבוּ
hit'yaytsévou

Futur

אני אֶתְיַיצֵּב אֶתְיַצֵּב
et'yaytsèv

Masc.

אתה תִּתְיַיצֵּב תִּתְיַצֵּב
tit'yaytsèv
הוא יִתְיַיצֵּב יִתְיַצֵּב
yit'yaytsèv

Fém.

את תִּתְיַיצְּבִי תִּתְיַצְּבִי
tit'yaytsévi
היא תִּתְיַיצֵּב תִּתְיַצֵּב
tit'yaytsèv
אנחנו נִתְיַיצֵּב נִתְיַצֵּב
nit'yaytsèv
אתם תִּתְיַיצְּבוּ תִּתְיַצְּבוּ
tit'yaytsévou
הם יִתְיַיצְּבוּ יִתְיַצְּבוּ
yit'yaytsévou
אתן תִּתְיַיצֵּבְנָה תִּתְיַצְּבוּ
tit'yaytsèv'nah
הן תִּתְיַיצֵּבְנָה יִתְיַצְּבוּ
tit'yaytsèv'nah

Impératif

Masc.

אתה הִתְיַיצֵּב הִתְיַצֵּב
hit'yaytsèv
אתם הִתְיַיצְּבוּ הִתְיַצְּבוּ
hit'yaytsévou

Fém.

את הִתְיַיצְּבִי הִתְיַצְּבִי
hit'yaytsévi
אתן הִתְיַיצֵּבְנָה הִתְיַצֵּבְנָה
hit'yaytsèv'nah