Conjugaison verbe לְהִתְיַיקֵּר (léhit'yayqèr) en hébreu

Flag לְהִתְיַקֵּר לְהִתְיַיקֵּר - מִתְיַיקֵּר [ léhit'yayqèr - mit'yayqèr ]
Flag enchérir; renchérir; augmenter le prix

Présent

Masc.

אני/אתה/הוא מִתְיַיקֵּר מִתְיַקֵּר
mit'yayqèr
אנחנו/אתם/הן מִתְיַיקְּרִים מִתְיַקְּרִים
mit'yayqérim

Fém.

אני/את/היא מִתְיַיקֶּרֶת מִתְיַקֶּרֶת
mit'yayqérett
אנחנו/אתן/הן מִתְיַיקְּרוֹת מִתְיַקְּרוֹת
mit'yayqérott

Passé

אני הִתְיַיקַּרְתִּי הִתְיַקַּרְתִּי
hit'yayqar'ti

Masc.

אתה הִתְיַיקַּרְתָּ הִתְיַקַּרְתָּ
hit'yayqar'ta
הוא הִתְיַיקֵּר הִתְיַקֵּר
hit'yayqèr

Fém.

את הִתְיַיקַּרְתְּ הִתְיַקַּרְתְּ
hit'yayqar'te
היא הִתְיַיקְּרָה הִתְיַקְּרָה
hit'yayqérah
אנחנו הִתְיַיקַּרְנוּ הִתְיַקַּרְנוּ
hit'yayqar'nou
אתם הִתְיַיקַּרְתֶּם הִתְיַקַּרְתֶּם
hit'yayqar'tèm
הם הִתְיַיקְּרוּ הִתְיַקְּרוּ
hit'yayqérou
אתן הִתְיַיקַּרְתֶּן הִתְיַקַּרְתֶּן
hit'yayqar'tènn
הן הִתְיַיקְּרוּ הִתְיַקְּרוּ
hit'yayqérou

Futur

אני אֶתְיַיקֵּר אֶתְיַקֵּר
et'yayqèr

Masc.

אתה תִּתְיַיקֵּר תִּתְיַקֵּר
tit'yayqèr
הוא יִתְיַיקֵּר יִתְיַקֵּר
yit'yayqèr

Fém.

את תִּתְיַיקְּרִי תִּתְיַקְּרִי
tit'yayqéri
היא תִּתְיַיקֵּר תִּתְיַקֵּר
tit'yayqèr
אנחנו נִתְיַיקֵּר נִתְיַקֵּר
nit'yayqèr
אתם תִּתְיַיקְּרוּ תִּתְיַקְּרוּ
tit'yayqérou
הם יִתְיַיקְּרוּ יִתְיַקְּרוּ
yit'yayqérou
אתן תִּתְיַיקֵּרְנָה תִּתְיַקֵּרְנָה
tit'yayqèr'nah
הן יִתְיַיקְּרוּ יִתְיַקְּרוּ
yit'yayqérou

Impératif

Masc.

אתה הִתְיַיקֵּר הִתְיַקֵּר
hit'yayqèr
אתם הִתְיַיקְּרוּ הִתְיַקְּרוּ
hit'yayqérou

Fém.

את הִתְיַיקְּרִי הִתְיַקְּרִי
hit'yayqéri
אתן הִתְיַיקֵּרְנָה הִתְיַקֵּרְנָה
hit'yayqèr'nah