Conjugaison verbe לְהִתְיַישֵּׁב (léhit'yaychèv) en hébreu

Flag לְהִתְיַשֵּׁב לְהִתְיַישֵּׁב - מִתְיַישֵּׁב [ léhit'yaychèv - mit'yaychèv ]

Présent

Masc.

אני/אתה/הוא מִתְיַישֵּׁב מִתְיַשֵּׁב
mit'yaychèv
אנחנו/אתם/הן מִתְיַישְּׁבִים מִתְיַשְּׁבִים
mit'yaychévim

Fém.

אני/את/היא מִתְיַישֶּׁבֶת מִתְיַשֶּׁבֶת
mit'yaychévett
אנחנו/אתן/הן מִתְיַישְּׁבוֹת מִתְיַשְּׁבוֹת
mit'yaychévott

Passé

אני הִתְיַישַּׁבְתִּי הִתְיַשַּׁבְתִּי
hit'yaychav'ti

Masc.

אתה הִתְיַישַּׁבְתָּ הִתְיַשַּׁבְתָּ
hit'yaychav'ta
הוא הִתְיַישֵּׁב הִתְיַשֵּׁב
hit'yaychèv

Fém.

את הִתְיַישַּׁבְתְּ הִתְיַשַּׁבְתְּ
hit'yaychav'te
היא הִתְיַישְּׁבָה הִתְיַשְּׁבָה
hit'yaychévah
אנחנו הִתְיַישַּׁבְנוּ הִתְיַשַּׁבְנוּ
hit'yaychav'nou
אתם הִתְיַישַּׁבְתֶּם הִתְיַשַּׁבְתֶּם
hit'yaychav'tèm
הם הִתְיַישְּׁבוּ הִתְיַשְּׁבוּ
hit'yaychévou
אתן הִתְיַישַּׁבְתֶּן הִתְיַשַּׁבְתֶּן
hit'yaychav'tènn
הן הִתְיַישְּׁבוּ הִתְיַשְּׁבוּ
hit'yaychévou

Futur

אני אֶתְיַישֵּׁב אֶתְיַשֵּׁב
et'yaychèv

Masc.

אתה תִּתְיַישֵּׁב תִּתְיַשֵּׁב
tit'yaychèv
הוא יִתְיַישֵּׁב יִתְיַשֵּׁב
yit'yaychèv

Fém.

את תִּתְיַישְּׁבִי תִּתְיַשְּׁבִי
tit'yaychévi
היא תִּתְיַישֵּׁב תִּתְיַשֵּׁב
tit'yaychèv
אנחנו נִתְיַישֵּׁב נִתְיַשֵּׁב
nit'yaychèv
אתם תִּתְיַישְּׁבוּ תִּתְיַשְּׁבוּ
tit'yaychévou
הם יִתְיַישְּׁבוּ יִתְיַשְּׁבוּ
yit'yaychévou
אתן תִּתְיַישֵּׁבְנָה תִּתְיַשֵּׁבְנָה
tit'yaychèv'nah
הן תִּתְיַישֵּׁבְנָה יִתְיַשְּׁבוּ
tit'yaychèv'nah

Impératif

Masc.

אתה הִתְיַישֵּׁב הִתְיַשֵּׁב
hit'yaychèv
אתם הִתְיַישְּׁבוּ הִתְיַשְּׁבוּ
hit'yaychévou

Fém.

את הִתְיַישְּׁבִי הִתְיַשְּׁבִי
hit'yaychévi
אתן הִתְיַישֵּׁבְנָה הִתְיַשֵּׁבְנָה
hit'yaychèv'nah