Conjugaison verbe לְהִתְיַישֵּׁר (léhit'yaychèr) en hébreu

Flag לְהִתְיַשֵּׁר לְהִתְיַישֵּׁר - מִתְיַישֵּׁר [ léhit'yaychèr - mit'yaychèr ]

Présent

Masc.

אני/אתה/הוא מִתְיַישֵּׁר מִתְיַשֵּׁר
mit'yaychèr
אנחנו/אתם/הן מִתְיַישְּׁרִים מִתְיַשְּׁרִים
mit'yaychérim

Fém.

אני/את/היא מִתְיַישֶּׁרֶת מִתְיַשֶּׁרֶת
mit'yaychérett
אנחנו/אתן/הן מִתְיַישְּׁרוֹת מִתְיַשְּׁרוֹת
mit'yaychérott

Passé

אני הִתְיַישַּׁרְתִּי הִתְיַשַּׁרְתִּי
hit'yaychar'ti

Masc.

אתה הִתְיַישַּׁרְתָּ הִתְיַשַּׁרְתָּ
hit'yaychar'ta
הוא הִתְיַישֵּׁר הִתְיַשֵּׁר
hit'yaychèr

Fém.

את הִתְיַישַּׁרְתְּ הִתְיַשַּׁרְתְּ
hit'yaychar'te
היא הִתְיַישְּׁרָה הִתְיַשְּׁרָה
hit'yaychérah
אנחנו הִתְיַישַּׁרְנוּ הִתְיַשַּׁרְנוּ
hit'yaychar'nou
אתם הִתְיַישַּׁרְתֶּם הִתְיַשַּׁרְתֶּם
hit'yaychar'tèm
הם הִתְיַישְּׁרוּ הִתְיַשְּׁרוּ
hit'yaychérou
אתן הִתְיַישַּׁרְתֶּן הִתְיַשַּׁרְתֶּן
hit'yaychar'tènn
הן הִתְיַישְּׁרוּ הִתְיַשְּׁרוּ
hit'yaychérou

Futur

אני אֶתְיַישֵּׁר אֶתְיַשֵּׁר
et'yaychèr

Masc.

אתה תִּתְיַישֵּׁר תִּתְיַשֵּׁר
tit'yaychèr
הוא יִתְיַישֵּׁר יִתְיַשֵּׁר
yit'yaychèr

Fém.

את תִּתְיַישְּׁרִי תִּתְיַשְּׁרִי
tit'yaychéri
היא תִּתְיַישֵּׁר תִּתְיַשֵּׁר
tit'yaychèr
אנחנו נִתְיַישֵּׁר נִתְיַשֵּׁר
nit'yaychèr
אתם תִּתְיַישְּׁרוּ תִּתְיַשְּׁרוּ
tit'yaychérou
הם יִתְיַישְּׁרוּ יִתְיַשְּׁרוּ
yit'yaychérou
אתן תִּתְיַישֵּׁרְנָה תִּתְיַשֵּׁרְנָה
tit'yaychèr'nah
הן יִתְיַישְּׁרוּ תִּתְיַשֵּׁרְנָה
yit'yaychérou

Impératif

Masc.

אתה הִתְיַישֵּׁר הִתְיַשֵּׁר
hit'yaychèr
אתם הִתְיַישְּׁרוּ הִתְיַשְּׁרוּ
hit'yaychérou

Fém.

את הִתְיַישְּׁרִי הִתְיַשְּׁרִי
hit'yaychéri
אתן הִתְיַישֵּׁרְנָה הִתְיַשֵּׁרְנָה
hit'yaychèr'nah