Conjugaison verbe לְהִתְיַיתֵּם (léhit'yaytèm) en hébreu

Flag לְהִתְיַתֵּם לְהִתְיַיתֵּם - מִתְיַיתֵּם [ léhit'yaytèm - mit'yaytèm ]
Flag devenir orphelin

Présent

Masc.

אני/אתה/הוא מִתְיַיתֵּם מִתְיַתֵּם
mit'yaytèm
אנחנו/אתם/הן מִתְיַיתְּמִים מִתְיַתְּמִים
mit'yaytémim

Fém.

אני/את/היא מִתְיַיתֶּמֶת מִתְיַתֶּמֶת
mit'yaytémett
אנחנו/אתן/הן מִתְיַיתְּמוֹת מִתְיַתְּמוֹת
mit'yaytémott

Passé

אני הִתְיַיתַּמְתִּי הִתְיַתַּמְתִּי
hit'yaytam'ti

Masc.

אתה הִתְיַיתַּמְתָּ הִתְיַתַּמְתָּ
hit'yaytam'ta
הוא הִתְיַיתֵּם הִתְיַתֵּם
hit'yaytèm

Fém.

את הִתְיַיתַּמְתְּ הִתְיַתַּמְתְּ
hit'yaytam'te
היא הִתְיַיתְּמָה הִתְיַתְּמָה
hit'yaytémah
אנחנו הִתְיַיתַּמְנוּ הִתְיַתַּמְנוּ
hit'yaytam'nou
אתם הִתְיַיתַּמְתֶּם הִתְיַתַּמְתֶּם
hit'yaytam'tèm
הם הִתְיַיתְּמוּ הִתְיַתְּמוּ
hit'yaytémou
אתן הִתְיַיתַּמְתֶּן הִתְיַתַּמְתֶּן
hit'yaytam'tènn
הן הִתְיַיתְּמוּ הִתְיַתְּמוּ
hit'yaytémou

Futur

אני אֶתְיַיתֵּם אֶתְיַתֵּם
et'yaytèm

Masc.

אתה תִּתְיַיתֵּם תִּתְיַתֵּם
tit'yaytèm
הוא יִתְיַיתֵּם יִתְיַתֵּם
yit'yaytèm

Fém.

את תִּתְיַיתְּמִי תִּתְיַתְּמִי
tit'yaytémi
היא תִּתְיַיתֵּם תִּתְיַתֵּם
tit'yaytèm
אנחנו נִתְיַיתֵּם נִתְיַתֵּם
nit'yaytèm
אתם תִּתְיַיתְּמוּ תִּתְיַתְּמוּ
tit'yaytémou
הם יִתְיַיתְּמוּ יִתְיַתְּמוּ
yit'yaytémou
אתן תִּתְיַיתְּמוּ תִּתְיַתְּמוּ
tit'yaytémou
הן יִתְיַיתְּמוּ תִּתְיַתֵּמְנָה
yit'yaytémou

Impératif

Masc.

אתה הִתְיַיתֵּם הִתְיַתֵּם
hit'yaytèm
אתם הִתְיַיתְּמוּ הִתְיַתְּמוּ
hit'yaytémou

Fém.

את הִתְיַיתְּמִי הִתְיַתְּמִי
hit'yaytémi
אתן הִתְיַיתְּמוּ הִתְיַתְּמוּ
hit'yaytémou