Conjugaison verbe לְהִתְכַּוֵּוץ (léhit'kavèvts) en hébreu

Flag לְהִתְכַּוֵּץ לְהִתְכַּוֵּוץ - מִתְכַּוֵּוץ [ léhit'kavèvts - mit'kavèvts ]
Flag se rétrécir; se contracter; se crisper

Présent

Masc.

אני/אתה/הוא מִתְכַּוֵּוץ מִתְכַּוֵּץ
mit'kavèvts
אנחנו/אתם/הן מִתְכַּוְּוצִים מִתְכַּוְּצִים
mit'kavévtsim

Fém.

אני/את/היא מִתְכַּוֶּוצֶת מִתְכַּוֶּצֶת
mit'kavévtsett
אנחנו/אתן/הן מִתְכַּוְּוצוֹת מִתְכַּוְּצוֹת
mit'kavévtsott

Passé

אני הִתְכַּוַּוצְתִּי הִתְכַּוַּצְתִּי
hit'kavavts'ti

Masc.

אתה הִתְכַּוַּוצְתָּ הִתְכַּוַּצְתָּ
hit'kavavts'ta
הוא הִתְכַּוֵּוץ הִתְכַּוֵּץ
hit'kavèvts

Fém.

את הִתְכַּוַּוצְתְּ הִתְכַּוַּצְתְּ
hit'kavavts'te
היא הִתְכַּוְּוצָה הִתְכַּוְּצָה
hit'kavévtsah
אנחנו הִתְכַּוַּוצְנוּ הִתְכַּוַּצְנוּ
hit'kavavts'nou
אתם הִתְכַּוַּוצְתֶּם הִתְכַּוַּצְתֶּם
hit'kavavts'tèm
הם הִתְכַּוְּוצוּ הִתְכַּוְּצוּ
hit'kavévtsou
אתן הִתְכַּוַּוצְתֶּן הִתְכַּוַּצְתֶּן
hit'kavavts'tènn
הן הִתְכַּוְּוצוּ הִתְכַּוְּצוּ
hit'kavévtsou

Futur

אני אֶתְכַּוֵּוץ אֶתְכַּוֵּץ
et'kavèvts

Masc.

אתה תִּתְכַּוֵּוץ תִּתְכַּוֵּץ
tit'kavèvts
הוא יִתְכַּוֵּוץ יִתְכַּוֵּץ
yit'kavèvts

Fém.

את תִּתְכַּוְּוצִי תִּתְכַּוְּצִי
tit'kavévtsi
היא תִּתְכַּוֵּוץ תִּתְכַּוֵּץ
tit'kavèvts
אנחנו נִתְכַּוֵּוץ נִתְכַּוֵּץ
nit'kavèvts
אתם תִּתְכַּוְּוצוּ תִּתְכַּוְּצוּ
tit'kavévtsou
הם יִתְכַּוְּוצוּ יִתְכַּוְּצוּ
yit'kavévtsou
אתן תִּתְכַּוֵּוצְנָה תִּתְכַּוֵּצְנָה
tit'kavèvts'nah
הן יִתְכַּוְּוצוּ תִּתְכַּוֵּצְנָה
yit'kavévtsou

Impératif

Masc.

אתה הִתְכַּוֵּוץ הִתְכַּוֵּץ
hit'kavèvts
אתם הִתְכַּוְּוצוּ הִתְכַּוְּצוּ
hit'kavévtsou

Fém.

את הִתְכַּוְּוצִי הִתְכַּוְּצִי
hit'kavévtsi
אתן הִתְכַּוְּוצוּ הִתְכַּוְּצוּ
hit'kavévtsou