Conjugaison verbe לְהִתְעַוֵּור (léhit'avèvr) en hébreu

Flag לְהִתְעַוֵּר לְהִתְעַוֵּור - מִתְעַוֵּור [ léhit'avèvr - mit'avèvr ]

Présent

Masc.

אני/אתה/הוא מִתְעַוֵּור מִתְעַוֵּר
mit'avèvr
אנחנו/אתם/הן מִתְעַוְּורִים מִתְעַוְּרִים
mit'avévrim

Fém.

אני/את/היא מִתְעַוֶּורֶת מִתְעַוֶּרֶת
mit'avévrett
אנחנו/אתן/הן מִתְעַוְּורוֹת מִתְעַוְּרוֹת
mit'avévrott

Passé

אני הִתְעַוַּורְתִּי הִתְעַוַּרְתִּי
hit'avavr'ti

Masc.

אתה הִתְעַוַּורְתָּ הִתְעַוַּרְתָּ
hit'avavr'ta
הוא הִתְעַוֵּור הִתְעַוֵּר
hit'avèvr

Fém.

את הִתְעַוַּורְתְּ הִתְעַוַּרְתְּ
hit'avavr'te
היא הִתְעַוְּורָה הִתְעַוְּרָה
hit'avévrah
אנחנו הִתְעַוַּורְנוּ הִתְעַוַּרְנוּ
hit'avavr'nou
אתם הִתְעַוַּורְתֶּם הִתְעַוַּרְתֶּם
hit'avavr'tèm
הם הִתְעַוְּורוּ הִתְעַוְּרוּ
hit'avévrou
אתן הִתְעַוַּורְתֶּן הִתְעַוַּרְתֶּן
hit'avavr'tènn
הן הִתְעַוְּורוּ הִתְעַוְּרוּ
hit'avévrou

Futur

אני אֶתְעַוֵּור אֶתְעַוֵּר
et'avèvr

Masc.

אתה תִּתְעַוֵּור תִּתְעַוֵּר
tit'avèvr
הוא יִתְעַוֵּור יִתְעַוֵּר
yit'avèvr

Fém.

את תִּתְעַוְּורִי תִּתְעַוְּרִי
tit'avévri
היא תִּתְעַוֵּור תִּתְעַוֵּר
tit'avèvr
אנחנו נִתְעַוֵּור נִתְעַוֵּר
nit'avèvr
אתם תִּתְעַוְּורוּ תִּתְעַוְּרוּ
tit'avévrou
הם יִתְעַוְּורוּ יִתְעַוְּרוּ
yit'avévrou
אתן תִּתְעַוֵּורְנָה תִּתְעַוֵּרְנָה
tit'avèvr'nah
הן תִּתְעַוֵּורְנָה יִתְעַוְּרוּ
tit'avèvr'nah

Impératif

Masc.

אתה הִתְעַוֵּור הִתְעַוֵּר
hit'avèvr
אתם הִתְעַוְּורוּ הִתְעַוְּרוּ
hit'avévrou

Fém.

את הִתְעַוְּורִי הִתְעַוְּרִי
hit'avévri
אתן הִתְעַוֵּורְנָה הִתְעַוֵּרְנָה
hit'avèvr'nah