Conjugaison verbe לְהִתְעַיֵּיף (léhit'ayèyf) en hébreu

Flag לְהִתְעַיֵּף לְהִתְעַיֵּיף - מִתְעַיֵּיף [ léhit'ayèyf - mit'ayèyf ]
Flag se fatiguer; se lasser

Présent

Masc.

אני/אתה/הוא מִתְעַיֵּיף מִתְעַיֵּף
mit'ayèyf
אנחנו/אתם/הן מִתְעַיְּיפִים מִתְעַיְּפִים
mit'ayéyfim

Fém.

אני/את/היא מִתְעַיֶּיפֶת מִתְעַיֶּפֶת
mit'ayéyfett
אנחנו/אתן/הן מִתְעַיְּיפוֹת מִתְעַיְּפוֹת
mit'ayéyfott

Passé

אני הִתְעַיַּיפְתִּי הִתְעַיַּפְתִּי
hit'ayayf'ti

Masc.

אתה הִתְעַיַּיפְתָּ הִתְעַיַּפְתָּ
hit'ayayf'ta
הוא הִתְעַיֵּיף הִתְעַיֵּף
hit'ayèyf

Fém.

את הִתְעַיַּיפְתְּ הִתְעַיַּפְתְּ
hit'ayayf'te
היא הִתְעַיְּיפָה הִתְעַיְּפָה
hit'ayéyfah
אנחנו הִתְעַיַּיפְנוּ הִתְעַיַּפְנוּ
hit'ayayf'nou
אתם הִתְעַיַּיפְתֶּם הִתְעַיַּפְתֶּם
hit'ayayf'tèm
הם הִתְעַיְּיפוּ הִתְעַיְּפוּ
hit'ayéyfou
אתן הִתְעַיַּיפְתֶּן הִתְעַיַּפְתֶּן
hit'ayayf'tènn
הן הִתְעַיְּיפוּ הִתְעַיְּפוּ
hit'ayéyfou

Futur

אני אֶתְעַיֵּיף אֶתְעַיֵּף
et'ayèyf

Masc.

אתה תִּתְעַיֵּיף תִּתְעַיֵּף
tit'ayèyf
הוא יִתְעַיֵּיף יִתְעַיֵּף
yit'ayèyf

Fém.

את תִּתְעַיְּיפִי תִּתְעַיְּפִי
tit'ayéyfi
היא תִּתְעַיֵּיף תִּתְעַיֵּף
tit'ayèyf
אנחנו נִתְעַיֵּיף נִתְעַיֵּף
nit'ayèyf
אתם תִּתְעַיְּיפוּ תִּתְעַיְּפוּ
tit'ayéyfou
הם יִתְעַיְּיפוּ יִתְעַיְּפוּ
yit'ayéyfou
אתן תִּתְעַיְּיפוּ תִּתְעַיְּפוּ
tit'ayéyfou
הן תִּתְעַיֵּיפְנָה יִתְעַיְּפוּ
tit'ayèyf'nah

Impératif

Masc.

אתה הִתְעַיֵּיף הִתְעַיֵּף
hit'ayèyf
אתם הִתְעַיְּיפוּ הִתְעַיְּפוּ
hit'ayéyfou

Fém.

את הִתְעַיְּיפִי הִתְעַיְּפִי
hit'ayéyfi
אתן הִתְעַיֵּיפְנָה הִתְעַיֵּפְנָה
hit'ayèyf'nah