Conjugaison verbe לְהִתְעַנֵּוו (léhit'anèvv) en hébreu

Flag לְהִתְעַנֵּו לְהִתְעַנֵּוו - מִתְעַנֵּוו [ léhit'anèvv - mit'anèvv ]

Présent

Masc.

אני/אתה/הוא מִתְעַנֵּוו מִתְעַנֵּו
mit'anèvv
אנחנו/אתם/הן מִתְעַנְּוִוים מִתְעַנְּוִים
mit'anévivym

Fém.

אני/את/היא מִתְעַנֶּוֶות מִתְעַנֶּוֶת
mit'anévevtt
אנחנו/אתן/הן מִתְעַנְּווֹת
mit'anévott

Passé

אני הִתְעַנַּוְותִּי הִתְעַנַּוְתִּי
hit'anav'vti

Masc.

אתה הִתְעַנַּוְותָּ הִתְעַנַּוְתָּ
hit'anav'vta
הוא הִתְעַנֵּוו הִתְעַנֵּו
hit'anèvv

Fém.

את הִתְעַנַּוְותְּ הִתְעַנַּוְתְּ
hit'anav'vte
היא הִתְעַנְּוָוה הִתְעַנְּוָה
hit'anévavh
אנחנו הִתְעַנַּוְונוּ הִתְעַנַּוְנוּ
hit'anav'vnou
אתם הִתְעַנַּוְותֶּם הִתְעַנַּוְתֶּם
hit'anav'vtèm
hit'anévou
אתן הִתְעַנַּוְותֶּן הִתְעַנַּוְתֶּן
hit'anav'vtènn
hit'anévou

Futur

אני אֶתְעַנֵּוו אֶתְעַנֵּו
et'anèvv

Masc.

אתה תִּתְעַנֵּוו תִּתְעַנֵּו
tit'anèvv
הוא יִתְעַנֵּוו יִתְעַנֵּו
yit'anèvv

Fém.

את תִּתְעַנְּוִוי תִּתְעַנְּוִי
tit'anévivy
היא תִּתְעַנֵּוו תִּתְעַנֵּו
tit'anèvv
אנחנו נִתְעַנֵּוו נִתְעַנֵּו
nit'anèvv
tit'anévou
yit'anévou
אתן תִּתְעַנֵּוְונָה תִּתְעַנֵּוְנָה
tit'anèv'vnah
הן תִּתְעַנֵּוְונָה תִּתְעַנֵּוְנָה
tit'anèv'vnah

Impératif

Masc.

אתה הִתְעַנֵּוו הִתְעַנֵּו
hit'anèvv
hit'anévou

Fém.

את הִתְעַנְּוִוי הִתְעַנְּוִי
hit'anévivy
אתן הִתְעַנֵּוְונָה הִתְעַנֵּוְנָה
hit'anèv'vnah