Conjugaison verbe לְהִתְקַיֵּים (léhit'qayèym) en hébreu

Flag לְהִתְקַיֵּם לְהִתְקַיֵּים - מִתְקַיֵּים [ léhit'qayèym - mit'qayèym ]
Flag se réaliser; se matérialiser; arriver

Présent

Masc.

אני/אתה/הוא מִתְקַיֵּים מִתְקַיֵּם
mit'qayèym
אנחנו/אתם/הן מִתְקַיְּימִים מִתְקַיְּמִים
mit'qayéymim

Fém.

אני/את/היא מִתְקַיֶּימֶת מִתְקַיֶּמֶת
mit'qayéymett
אנחנו/אתן/הן מִתְקַיְּימוֹת מִתְקַיְּמוֹת
mit'qayéymott

Passé

אני הִתְקַיַּימְתִּי הִתְקַיַּמְתִּי
hit'qayaym'ti

Masc.

אתה הִתְקַיַּימְתָּ הִתְקַיַּמְתָּ
hit'qayaym'ta
הוא הִתְקַיֵּים הִתְקַיֵּם
hit'qayèym

Fém.

את הִתְקַיַּימְתְּ הִתְקַיַּמְתְּ
hit'qayaym'te
היא הִתְקַיְּימָה הִתְקַיְּמָה
hit'qayéymah
אנחנו הִתְקַיַּימְנוּ הִתְקַיַּמְנוּ
hit'qayaym'nou
אתם הִתְקַיַּימְתֶּם הִתְקַיַּמְתֶּם
hit'qayaym'tèm
הם הִתְקַיְּימוּ הִתְקַיְּמוּ
hit'qayéymou
אתן הִתְקַיַּימְתֶּן הִתְקַיַּמְתֶּן
hit'qayaym'tènn
הן הִתְקַיְּימוּ הִתְקַיְּמוּ
hit'qayéymou

Futur

אני אֶתְקַיֵּים אֶתְקַיֵּם
et'qayèym

Masc.

אתה תִּתְקַיֵּים תִּתְקַיֵּם
tit'qayèym
הוא יִתְקַיֵּים יִתְקַיֵּם
yit'qayèym

Fém.

את תִּתְקַיְּימִי תִּתְקַיְּמִי
tit'qayéymi
היא תִּתְקַיֵּים תִּתְקַיֵּם
tit'qayèym
אנחנו נִתְקַיֵּים נִתְקַיֵּם
nit'qayèym
אתם תִּתְקַיְּימוּ תִּתְקַיְּמוּ
tit'qayéymou
הם יִתְקַיְּימוּ יִתְקַיְּמוּ
yit'qayéymou
אתן תִּתְקַיְּימוּ תִּתְקַיֵּמְנָה
tit'qayéymou
הן יִתְקַיְּימוּ יִתְקַיְּמוּ
yit'qayéymou

Impératif

Masc.

אתה הִתְקַיֵּים הִתְקַיֵּם
hit'qayèym
אתם הִתְקַיְּימוּ הִתְקַיְּמוּ
hit'qayéymou

Fém.

את הִתְקַיְּימִי הִתְקַיְּמִי
hit'qayéymi
אתן הִתְקַיְּימוּ הִתְקַיֵּמְנָה
hit'qayéymou