Conjugaison verbe לְהַחֱוִויר (léhakhévivyr) en hébreu

Flag לְהַחֱוִיר לְהַחֱוִויר - מַחֱוִויר [ léhakhévivyr - makhévivyr ]

Présent

Masc.

אני/אתה/הוא מַחֱוִויר מַחֱוִיר
makhévivyr
אנחנו/אתם/הן מַחֱוִוירִים מַחֱוִירִים
makhévivyrim

Fém.

אני/את/היא מַחֱוִוירָה מַחֱוִירָה
makhévivyrah
אנחנו/אתן/הן מַחֱוִוירוֹת מַחֱוִירוֹת
makhévivyrott

Passé

אני הֶחֱוַורְתִּי הֶחֱוַרְתִּי
hekhévavr'ti

Masc.

אתה הֶחֱוַורְתָּ הֶחֱוַרְתָּ
hekhévavr'ta
הוא הֶחֱוִויר הֶחֱוִיר
hekhévivyr

Fém.

את הֶחֱוַורְתְּ הֶחֱוַרְתְּ
hekhévavr'te
היא הֶחֱוִוירָה הֶחֱוִירָה
hekhévivyrah
אנחנו הֶחֱוַורְנוּ הֶחֱוַרְנוּ
hekhévavr'nou
אתם הֶחֱוַורְתֶּם הֶחֱוַרְתֶּם
hekhévavr'tèm
הם הֶחֱוִוירוּ הֶחֱוִירוּ
hekhévivyrou
אתן הֶחֱוַורְתֶּן הֶחֱוַרְתֶּן
hekhévavr'tènn
הן הֶחֱוִוירוּ הֶחֱוִירוּ
hekhévivyrou

Futur

אני אַחֱוִויר אַחֱוִיר
akhévivyr

Masc.

אתה תַּחֱוִויר תַּחֱוִיר
takhévivyr
הוא יַחֱוִויר יַחֱוִיר
yakhévivyr

Fém.

את תַּחֱוִוירִי תַּחֱוִירִי
takhévivyri
היא תַּחֱוִויר תַּחֱוִיר
takhévivyr
אנחנו נַחֱוִויר נַחֱוִיר
nakhévivyr
אתם תַּחֱוִוירוּ תַּחֱוִירוּ
takhévivyrou
הם יַחֱוִוירוּ יַחֱוִירוּ
yakhévivyrou
אתן תַּחֱוֵורְנָה תַּחֱוִירוּ
takhévèvr'nah
הן תַּחֱוֵורְנָה תַּחֱוֵרְנָה
takhévèvr'nah

Impératif

Masc.

אתה הַחֱוֵור הַחֱוֵר
hakhévèvr
אתם הַחֱוִוירוּ הַחֱוִירוּ
hakhévivyrou

Fém.

את הַחֱוִוירִי הַחֱוִירִי
hakhévivyri
אתן הַחֱוֵורְנָה הַחֱוֵרְנָה
hakhévèvr'nah