Conjugaison verbe לִגְמוֹר (lig'mor) en hébreu

Flag לִגְמֹר לִגְמוֹר - גּוֹמֵר [ lig'mor - gomèr ]
Flag finir; jouir; terminer

Présent

Masc.

אני/אתה/הוא גּוֹמֵר
gomèr
אנחנו/אתם/הן גּוֹמְרִים
gom'rim

Fém.

אני/את/היא גּוֹמֶרֶת
gomerett
אנחנו/אתן/הן גּוֹמְרוֹת
gom'rott

Passé

gamar'ti

Masc.

gamar'ta
הוא גָּמַר
gamar

Fém.

gamar'te
gam'rah
gamar'nou
guémar'tèm
gam'rou
guémar'tènn
gam'rou

Futur

אני אֶגְמוֹר אֶגְמֹר
eg'mor

Masc.

אתה תִּגְמוֹר תִּגְמֹר
tig'mor
הוא יִגְמוֹר יִגְמֹר
yig'mor

Fém.

tig'm'ri
היא תִּגְמוֹר תִּגְמֹר
tig'mor
אנחנו נִגְמוֹר נִגְמֹר
nig'mor
tig'm'rou
yig'm'rou
אתן תִּגְמוֹרְנָה תִּגְמֹרְנָה
tig'mor'nah
הן יִגְמְרוּ תִּגְמֹרְנָה
yig'm'rou

Impératif

Masc.

אתה גְּמוֹר גְּמֹר
guémor
guim'rou

Fém.

guim'ri
אתן גִּמְרוּ גְּמֹרְנָה
guim'rou

Participe passif

Masc.

gamour
guémourim

Fém.

guémourah
guémourott