Conjugaison verbe לִגְרוֹם (lig'rom) en hébreu

Flag לִגְרֹם לִגְרוֹם - גּוֹרֵם [ lig'rom - gorèm ]
Flag faire; causer; rendre

Présent

Masc.

אני/אתה/הוא גּוֹרֵם
gorèm
אנחנו/אתם/הן גּוֹרְמִים
gor'mim

Fém.

אני/את/היא גּוֹרֶמֶת
goremett
אנחנו/אתן/הן גּוֹרְמוֹת
gor'mott

Passé

garam'ti

Masc.

garam'ta
הוא גָּרַם
garam

Fém.

garam'te
gar'mah
garam'nou
guéram'tèm
gar'mou
guéram'tènn
gar'mou

Futur

אני אֶגְרוֹם אֶגְרֹם
eg'rom

Masc.

אתה תִּגְרוֹם תִּגְרֹם
tig'rom
הוא יִגְרוֹם יִגְרֹם
yig'rom

Fém.

tig'r'mi
היא תִּגְרוֹם תִּגְרֹם
tig'rom
אנחנו נִגְרוֹם נִגְרֹם
nig'rom
tig'r'mou
yig'r'mou
אתן תִּגְרוֹמְנָה תִּגְרֹמְנָה
tig'rom'nah
הן תִּגְרוֹמְנָה תִּגְרֹמְנָה
tig'rom'nah

Impératif

Masc.

אתה גְּרוֹם גְּרֹם
guérom
guir'mou

Fém.

guir'mi
אתן גְּרוֹמְנָה גְּרֹמְנָה
guérom'nah

Participe passif

Masc.

garoum
guéroumim

Fém.

guéroumah
guéroumott