Conjugaison verbe לִמְסוֹךְ (lim'sokhe) en hébreu

Flag לִמְסֹךְ לִמְסוֹךְ - מוֹסֵךְ [ lim'sokhe - mosèkhe ]

Présent

Masc.

אני/אתה/הוא מוֹסֵךְ
mosèkhe
אנחנו/אתם/הן מוֹסְכִים
mos'khim

Fém.

אני/את/היא מוֹסֶכֶת
mossekhett
אנחנו/אתן/הן מוֹסְכוֹת
mos'khott

Passé

massakh'ti

Masc.

massakh'ta
הוא מָסַךְ
massakhe

Fém.

massakh'te
mas'khah
אנחנו מָסַכְנוּ
massakh'nou
méssakh'tèm
mas'khou
méssakh'tènn
mas'khou

Futur

אני אֶמְסוֹךְ אֶמְסֹךְ
em'sokhe

Masc.

אתה תִּמְסוֹךְ תִּמְסֹךְ
tim'sokhe
הוא יִמְסוֹךְ יִמְסֹךְ
yim'sokhe

Fém.

tim's'khi
היא תִּמְסוֹךְ תִּמְסֹךְ
tim'sokhe
אנחנו נִמְסוֹךְ נִמְסֹךְ
nim'sokhe
tim's'khou
yim's'khou
אתן תִּמְסְכוּ תִּמְסֹכְנָה
tim's'khou
הן תִּמְסוֹכְנָה תִּמְסֹכְנָה
tim'sokh'nah

Impératif

Masc.

אתה מְסוֹךְ מְסֹךְ
méssokhe
mis'khou

Fém.

mis'khi
אתן מִסְכוּ מְסֹכְנָה
mis'khou

Participe passif

Masc.

massoukhe
méssoukhim

Fém.

méssoukhah
méssoukhott