Conjugaison verbe לִמְסוֹק (lim'soq) en hébreu

Flag לִמְסֹק לִמְסוֹק - מוֹסֵק [ lim'soq - mosèq ]

Présent

Masc.

אני/אתה/הוא מוֹסֵק
mosèq
אנחנו/אתם/הן מוֹסְקִים
mos'qim

Fém.

אני/את/היא מוֹסֶקֶת
mosseqett
אנחנו/אתן/הן מוֹסְקוֹת
mos'qott

Passé

massaq'ti

Masc.

massaq'ta
הוא מָסַק
massaq

Fém.

massaq'te
mas'qah
אנחנו מָסַקְנוּ
massaq'nou
méssaq'tèm
mas'qou
méssaq'tènn
mas'qou

Futur

אני אֶמְסוֹק אֶמְסֹק
em'soq

Masc.

אתה תִּמְסוֹק תִּמְסֹק
tim'soq
הוא יִמְסוֹק יִמְסֹק
yim'soq

Fém.

tim's'qi
היא תִּמְסוֹק תִּמְסֹק
tim'soq
אנחנו נִמְסוֹק נִמְסֹק
nim'soq
tim's'qou
yim's'qou
אתן תִּמְסוֹקְנָה תִּמְסֹקְנָה
tim'soq'nah
הן יִמְסְקוּ תִּמְסֹקְנָה
yim's'qou

Impératif

Masc.

אתה מְסוֹק מְסֹק
méssoq
mis'qou

Fém.

mis'qi
אתן מִסְקוּ מְסֹקְנָה
mis'qou

Participe passif

Masc.

אתה מָסוּק
massouq
méssouqim

Fém.

méssouqah
méssouqott