Conjugaison verbe לִסְכּוֹר (lis'kor) en hébreu

Flag לִסְכֹּר לִסְכּוֹר - סוֹכֵר [ lis'kor - sokhèr ]

Présent

Masc.

אני/אתה/הוא סוֹכֵר
sokhèr
אנחנו/אתם/הן סוֹכְרִים
sokh'rim

Fém.

אני/את/היא סוֹכֶרֶת
sokherett
אנחנו/אתן/הן סוֹכְרוֹת
sokh'rott

Passé

sakhar'ti

Masc.

sakhar'ta
הוא סָכַר
sakhar

Fém.

sakhar'te
sakh'rah
אנחנו סָכַרְנוּ
sakhar'nou
sékhar'tèm
sakh'rou
sékhar'tènn
sakh'rou

Futur

אני אֶסְכּוֹר אֶסְכֹּר
es'kor

Masc.

אתה תִּסְכּוֹר תִּסְכֹּר
tis'kor
הוא יִסְכּוֹר יִסְכֹּר
yis'kor

Fém.

tis'kéri
היא תִּסְכּוֹר תִּסְכֹּר
tis'kor
אנחנו נִסְכּוֹר נִסְכֹּר
nis'kor
tis'kérou
yis'kérou
אתן תִּסְכּוֹרְנָה תִּסְכֹּרְנָה
tis'kor'nah
הן יִסְכְּרוּ תִּסְכֹּרְנָה
yis'kérou

Impératif

Masc.

אתה סְכוֹר סְכֹר
sékhor
sikh'rou

Fém.

sikh'ri
אתן סִכְרוּ סְכֹרְנָה
sikh'rou

Participe passif

Masc.

אתה סָכוּר
sakhour
sékhourim

Fém.

sékhourah
sékhourott