Conjugaison verbe לִקְרוֹם (liq'rom) en hébreu

Flag לִקְרֹם לִקְרוֹם - קוֹרֵם [ liq'rom - qorèm ]

Présent

Masc.

אני/אתה/הוא קוֹרֵם
qorèm
אנחנו/אתם/הן קוֹרְמִים
qor'mim

Fém.

אני/את/היא קוֹרֶמֶת
qoremett
אנחנו/אתן/הן קוֹרְמוֹת
qor'mott

Passé

qaram'ti

Masc.

qaram'ta
הוא קָרַם
qaram

Fém.

qaram'te
qar'mah
אנחנו קָרַמְנוּ
qaram'nou
qéram'tèm
qar'mou
qéram'tènn
qar'mou

Futur

אני אֶקְרוֹם אֶקְרֹם
eq'rom

Masc.

אתה תִּקְרוֹם תִּקְרֹם
tiq'rom
הוא יִקְרוֹם יִקְרֹם
yiq'rom

Fém.

tiq'r'mi
היא תִּקְרוֹם תִּקְרֹם
tiq'rom
אנחנו נִקְרוֹם נִקְרֹם
niq'rom
tiq'r'mou
yiq'r'mou
אתן תִּקְרְמוּ תִּקְרֹמְנָה
tiq'r'mou
הן יִקְרְמוּ תִּקְרֹמְנָה
yiq'r'mou

Impératif

Masc.

אתה קְרוֹם קְרֹם
qérom
qir'mou

Fém.

qir'mi
אתן קִרְמוּ קְרֹמְנָה
qir'mou

Participe passif

Masc.

אתה קָרוּם
qaroum
qéroumim

Fém.

qéroumah
qéroumott