Conjugaison verbe לִתְשׁוֹשׁ (lit'choch) en hébreu

Flag לִתְשֹׁשׁ לִתְשׁוֹשׁ - תּוֹשֵׁשׁ [ lit'choch - tochèch ]
Flag être affaibli; devenir faible; s'affaiblir

Présent

Masc.

אני/אתה/הוא תּוֹשֵׁשׁ
tochèch
אנחנו/אתם/הן תּוֹשְׁשִׁים
toch'chim

Fém.

אני/את/היא תּוֹשֶׁשֶׁת
tochèchètt
אנחנו/אתן/הן תּוֹשְׁשׁוֹת
toch'chott

Passé

tachach'ti

Masc.

tachach'ta
tachach

Fém.

tachach'te
tach'chah
tachach'nou
téchach'tèm
tach'chou
téchach'tènn
tach'chou

Futur

אני אֶתְשׁוֹשׁ אֶתְשֹׁשׁ
et'choch

Masc.

אתה תִּתְשׁוֹשׁ תִּתְשֹׁשׁ
tit'choch
הוא יִתְשׁוֹשׁ יִתְשֹׁשׁ
yit'choch

Fém.

tit'ch'chi
היא תִּתְשׁוֹשׁ תִּתְשֹׁשׁ
tit'choch
אנחנו נִתְשׁוֹשׁ נִתְשֹׁשׁ
nit'choch
tit'ch'chou
yit'ch'chou
אתן תִּתְשְׁשׁוּ תִּתְשֹׁשְׁנָה
tit'ch'chou
הן יִתְשְׁשׁוּ תִּתְשֹׁשְׁנָה
yit'ch'chou

Impératif

Masc.

אתה תְּשׁוֹשׁ תְּשֹׁשׁ
téchoch
tich'chou

Fém.

tich'chi
אתן תִּשְׁשׁוּ תְּשֹׁשְׁנָה
tich'chou

Participe passif

Masc.

tachouch
téchouchim

Fém.

téchouchah
téchouchott