Conjugaison verbe לָתֵת (latètt) en hébreu

Flag לָתֵת - נוֹתֵן [ latètt - notènn ]
Flag donner; laisser; faire

Présent

Masc.

אני/אתה/הוא נוֹתֵן
notènn
אנחנו/אתם/הן נוֹתְנִים
not'nim

Fém.

אני/את/היא נוֹתֶנֶת
notenett
אנחנו/אתן/הן נוֹתְנוֹת
not'nott

Passé

natati

Masc.

natata
הוא נָתַן
natann

Fém.

natate
nat'nah
אנחנו נָתַנּוּ
natanou
nétatèm
nat'nou
nétatènn
nat'nou

Futur

אני אֶתֵּן
etènn

Masc.

אתה תִּיתֵּן תִּתֵּן
titènn
הוא יִיתֵּן יִתֵּן
yitènn

Fém.

את תִּיתְּנִי תִּתְּנִי
titéni
היא תִּיתֵּן תִּתֵּן
titènn
אנחנו נִיתֵּן נִתֵּן
nitènn
אתם תִּיתְּנוּ תִּתְּנוּ
titénou
הם יִיתְּנוּ יִתְּנוּ
yiténou
אתן תִּיתֵּנָּה תִּתְּנוּ
titènah
הן תִּיתֵּנָּה תִּתֵּנָּה
titènah

Impératif

Masc.

אתה תֵּן
tènn
אתם תְּנוּ
ténou

Fém.

téni
tènah

Participe passif

Masc.

אתה נָתוּן
natounn
nétounim

Fém.

nétounah
nétounott