Conjugaison verbe מֻגַּר en hébreu

Flag מְמוּגָּר [ mougar ]

Présent

Masc.

אני/אתה/הוא מְמוּגָּר מְמֻגָּר
mémougar
אנחנו/אתם/הן מְמוּגָּרִים מְמֻגָּרִים
mémougarim

Fém.

אני/את/היא מְמוּגֶּרֶת מְמֻגֶּרֶת
mémouguérett
אנחנו/אתן/הן מְמוּגָּרוֹת מְמֻגָּרוֹת
mémougarott

Passé

אני מוּגַּרְתִּי מֻגַּרְתִּי
mougar'ti

Masc.

אתה מוּגַּרְתָּ מֻגַּרְתָּ
mougar'ta
הוא מוּגַּר מֻגַּר
mougar

Fém.

את מוּגַּרְתְּ מֻגַּרְתְּ
mougar'te
היא מוּגְּרָה מֻגְּרָה
mouguérah
אנחנו מוּגַּרְנוּ מֻגַּרְנוּ
mougar'nou
אתם מוּגַּרְתֶּם מֻגַּרְתֶּם
mougar'tèm
הם מוּגְּרוּ מֻגְּרוּ
mouguérou
אתן מוּגַּרְתֶּן מֻגַּרְתֶּן
mougar'tènn
הן מוּגְּרוּ מֻגְּרוּ
mouguérou

Futur

אני אֲמוּגַּר אֲמֻגַּר
amougar

Masc.

אתה תְּמוּגַּר תְּמֻגַּר
témougar
הוא יְמוּגַּר יְמֻגַּר
yémougar

Fém.

את תְּמוּגְּרִי תְּמֻגְּרִי
témouguéri
היא תְּמוּגַּר תְּמֻגַּר
témougar
אנחנו נְמוּגַּר נְמֻגַּר
némougar
אתם תְּמוּגְּרוּ תְּמֻגְּרוּ
témouguérou
הם יְמוּגְּרוּ יְמֻגְּרוּ
yémouguérou
אתן תְּמוּגְּרוּ תְּמֻגְּרוּ
témouguérou
הן יְמוּגְּרוּ תְּמֻגַּרְנָה
yémouguérou