Conjugaison verbe מֻקַּשׁ en hébreu

Flag מְמוּקָּשׁ [ mouqach ]

Présent

Masc.

אני/אתה/הוא מְמוּקָּשׁ מְמֻקָּשׁ
mémouqach
אנחנו/אתם/הן מְמוּקָּשִׁים מְמֻקָּשִׁים
mémouqachim

Fém.

אני/את/היא מְמוּקֶּשֶׁת מְמֻקֶּשֶׁת
mémouqéchètt
אנחנו/אתן/הן מְמוּקָּשׁוֹת מְמֻקָּשׁוֹת
mémouqachott

Passé

אני מוּקַּשְׁתִּי מֻקַּשְׁתִּי
mouqach'ti

Masc.

אתה מוּקַּשְׁתָּ מֻקַּשְׁתָּ
mouqach'ta
הוא מוּקַּשׁ מֻקַּשׁ
mouqach

Fém.

את מוּקַּשְׁתְּ מֻקַּשְׁתְּ
mouqach'te
היא מוּקְּשָׁה מֻקְּשָׁה
mouqéchah
אנחנו מוּקַּשְׁנוּ מֻקַּשְׁנוּ
mouqach'nou
אתם מוּקַּשְׁתֶּם מֻקַּשְׁתֶּם
mouqach'tèm
הם מוּקְּשׁוּ מֻקְּשׁוּ
mouqéchou
אתן מוּקַּשְׁתֶּן מֻקַּשְׁתֶּן
mouqach'tènn
הן מוּקְּשׁוּ מֻקְּשׁוּ
mouqéchou

Futur

אני אֲמוּקַּשׁ אֲמֻקַּשׁ
amouqach

Masc.

אתה תְּמוּקַּשׁ תְּמֻקַּשׁ
témouqach
הוא יְמוּקַּשׁ יְמֻקַּשׁ
yémouqach

Fém.

את תְּמוּקְּשִׁי תְּמֻקְּשִׁי
témouqéchi
היא תְּמוּקַּשׁ תְּמֻקַּשׁ
témouqach
אנחנו נְמוּקַּשׁ נְמֻקַּשׁ
némouqach
אתם תְּמוּקְּשׁוּ תְּמֻקְּשׁוּ
témouqéchou
הם יְמוּקְּשׁוּ יְמֻקְּשׁוּ
yémouqéchou
אתן תְּמוּקַּשְׁנָה תְּמֻקַּשְׁנָה
témouqach'nah
הן תְּמוּקַּשְׁנָה תְּמֻקַּשְׁנָה
témouqach'nah