Conjugaison verbe נֻגַּב en hébreu

Flag מְנוּגָּב [ nougav ]

Présent

Masc.

אני/אתה/הוא מְנוּגָּב מְנֻגָּב
ménougav
אנחנו/אתם/הן מְנוּגָּבִים מְנֻגָּבִים
ménougavim

Fém.

אני/את/היא מְנוּגֶּבֶת מְנֻגֶּבֶת
ménouguévett
אנחנו/אתן/הן מְנוּגָּבוֹת מְנֻגָּבוֹת
ménougavott

Passé

אני נוּגַּבְתִּי נֻגַּבְתִּי
nougav'ti

Masc.

אתה נוּגַּבְתָּ נֻגַּבְתָּ
nougav'ta
הוא נוּגַּב נֻגַּב
nougav

Fém.

את נוּגַּבְתְּ נֻגַּבְתְּ
nougav'te
היא נוּגְּבָה נֻגְּבָה
nouguévah
אנחנו נוּגַּבְנוּ נֻגַּבְנוּ
nougav'nou
אתם נוּגַּבְתֶּם נֻגַּבְתֶּם
nougav'tèm
הם נוּגְּבוּ נֻגְּבוּ
nouguévou
אתן נוּגַּבְתֶּן נֻגַּבְתֶּן
nougav'tènn
הן נוּגְּבוּ נֻגְּבוּ
nouguévou

Futur

אני אֲנוּגַּב אֲנֻגַּב
anougav

Masc.

אתה תְּנוּגַּב תְּנֻגַּב
ténougav
הוא יְנוּגַּב יְנֻגַּב
yénougav

Fém.

את תְּנוּגְּבִי תְּנֻגְּבִי
ténouguévi
היא תְּנוּגַּב תְּנֻגַּב
ténougav
אנחנו נְנוּגַּב נְנֻגַּב
nénougav
אתם תְּנוּגְּבוּ תְּנֻגְּבוּ
ténouguévou
הם יְנוּגְּבוּ יְנֻגְּבוּ
yénouguévou
אתן תְּנוּגְּבוּ תְּנֻגְּבוּ
ténouguévou
הן יְנוּגְּבוּ יְנֻגְּבוּ
yénouguévou