Conjugaison verbe נֻסַּר en hébreu

Flag מְנוּסָּר [ noussar ]

Présent

Masc.

אני/אתה/הוא מְנוּסָּר מְנֻסָּר
ménoussar
אנחנו/אתם/הן מְנוּסָּרִים מְנֻסָּרִים
ménoussarim

Fém.

אני/את/היא מְנוּסֶּרֶת מְנֻסֶּרֶת
ménousérett
אנחנו/אתן/הן מְנוּסָּרוֹת מְנֻסָּרוֹת
ménoussarott

Passé

אני נוּסַּרְתִּי נֻסַּרְתִּי
noussar'ti

Masc.

אתה נוּסַּרְתָּ נֻסַּרְתָּ
noussar'ta
הוא נוּסַּר נֻסַּר
noussar

Fém.

את נוּסַּרְתְּ נֻסַּרְתְּ
noussar'te
היא נוּסְּרָה נֻסְּרָה
nousérah
אנחנו נוּסַּרְנוּ נֻסַּרְנוּ
noussar'nou
אתם נוּסַּרְתֶּם נֻסַּרְתֶּם
noussar'tèm
הם נוּסְּרוּ נֻסְּרוּ
nousérou
אתן נוּסַּרְתֶּן נֻסַּרְתֶּן
noussar'tènn
הן נוּסְּרוּ נֻסְּרוּ
nousérou

Futur

אני אֲנוּסַּר אֲנֻסַּר
anoussar

Masc.

אתה תְּנוּסַּר תְּנֻסַּר
ténoussar
הוא יְנוּסַּר יְנֻסַּר
yénoussar

Fém.

את תְּנוּסְּרִי תְּנֻסְּרִי
ténouséri
היא תְּנוּסַּר תְּנֻסַּר
ténoussar
אנחנו נְנוּסַּר נְנֻסַּר
nénoussar
אתם תְּנוּסְּרוּ תְּנֻסְּרוּ
ténousérou
הם יְנוּסְּרוּ יְנֻסְּרוּ
yénousérou
אתן תְּנוּסַּרְנָה תְּנֻסְּרוּ
ténoussar'nah
הן יְנוּסְּרוּ יְנֻסְּרוּ
yénousérou