Conjugaison verbe נֻקַּב en hébreu

Flag מְנוּקָּב [ nouqav ]

Présent

Masc.

אני/אתה/הוא מְנוּקָּב מְנֻקָּב
ménouqav
אנחנו/אתם/הן מְנוּקָּבִים מְנֻקָּבִים
ménouqavim

Fém.

אני/את/היא מְנוּקֶּבֶת מְנֻקֶּבֶת
ménouqévett
אנחנו/אתן/הן מְנוּקָּבוֹת מְנֻקָּבוֹת
ménouqavott

Passé

אני נוּקַּבְתִּי נֻקַּבְתִּי
nouqav'ti

Masc.

אתה נוּקַּבְתָּ נֻקַּבְתָּ
nouqav'ta
הוא נוּקַּב נֻקַּב
nouqav

Fém.

את נוּקַּבְתְּ נֻקַּבְתְּ
nouqav'te
היא נוּקְּבָה נֻקְּבָה
nouqévah
אנחנו נוּקַּבְנוּ נֻקַּבְנוּ
nouqav'nou
אתם נוּקַּבְתֶּם נֻקַּבְתֶּם
nouqav'tèm
הם נוּקְּבוּ נֻקְּבוּ
nouqévou
אתן נוּקַּבְתֶּן נֻקַּבְתֶּן
nouqav'tènn
הן נוּקְּבוּ נֻקְּבוּ
nouqévou

Futur

אני אֲנוּקַּב אֲנֻקַּב
anouqav

Masc.

אתה תְּנוּקַּב תְּנֻקַּב
ténouqav
הוא יְנוּקַּב יְנֻקַּב
yénouqav

Fém.

את תְּנוּקְּבִי תְּנֻקְּבִי
ténouqévi
היא תְּנוּקַּב תְּנֻקַּב
ténouqav
אנחנו נְנוּקַּב נְנֻקַּב
nénouqav
אתם תְּנוּקְּבוּ תְּנֻקְּבוּ
ténouqévou
הם יְנוּקְּבוּ יְנֻקְּבוּ
yénouqévou
אתן תְּנוּקְּבוּ תְּנֻקְּבוּ
ténouqévou
הן יְנוּקְּבוּ יְנֻקְּבוּ
yénouqévou