Conjugaison verbe עֻגַּל en hébreu

Flag מְעוּגָּל [ 'ougal ]

Présent

Masc.

אני/אתה/הוא מְעוּגָּל מְעֻגָּל
mé'ougal
אנחנו/אתם/הן מְעוּגָּלִים מְעֻגָּלִים
mé'ougalim

Fém.

אני/את/היא מְעוּגֶּלֶת מְעֻגֶּלֶת
mé'ouguélett
אנחנו/אתן/הן מְעוּגָּלוֹת מְעֻגָּלוֹת
mé'ougalott

Passé

אני עוּגַּלְתִּי עֻגַּלְתִּי
'ougal'ti

Masc.

אתה עוּגַּלְתָּ עֻגַּלְתָּ
'ougal'ta
הוא עוּגַּל עֻגַּל
'ougal

Fém.

את עוּגַּלְתְּ עֻגַּלְתְּ
'ougal'te
היא עוּגְּלָה עֻגְּלָה
'ouguélah
אנחנו עוּגַּלְנוּ עֻגַּלְנוּ
'ougal'nou
אתם עוּגַּלְתֶּם עֻגַּלְתֶּם
'ougal'tèm
הם עוּגְּלוּ עֻגְּלוּ
'ouguélou
אתן עוּגַּלְתֶּן עֻגַּלְתֶּן
'ougal'tènn
הן עוּגְּלוּ עֻגְּלוּ
'ouguélou

Futur

אני אֲעוּגַּל אֲעֻגַּל
a'ougal

Masc.

אתה תְּעוּגַּל תְּעֻגַּל
té'ougal
הוא יְעוּגַּל יְעֻגַּל
yé'ougal

Fém.

את תְּעוּגְּלִי תְּעֻגְּלִי
té'ouguéli
היא תְּעוּגַּל תְּעֻגַּל
té'ougal
אנחנו נְעוּגַּל נְעֻגַּל
né'ougal
אתם תְּעוּגְּלוּ תְּעֻגְּלוּ
té'ouguélou
הם יְעוּגְּלוּ יְעֻגְּלוּ
yé'ouguélou
אתן תְּעוּגַּלְנָה תְּעֻגְּלוּ
té'ougal'nah
הן יְעוּגְּלוּ תְּעֻגַּלְנָה
yé'ouguélou