Conjugaison verbe עֻכַּל en hébreu

Flag מְעוּכָּל [ 'oukal ]

Présent

Masc.

אני/אתה/הוא מְעוּכָּל מְעֻכָּל
mé'oukal
אנחנו/אתם/הן מְעוּכָּלִים מְעֻכָּלִים
mé'oukalim

Fém.

אני/את/היא מְעוּכֶּלֶת מְעֻכֶּלֶת
mé'oukélett
אנחנו/אתן/הן מְעוּכָּלוֹת מְעֻכָּלוֹת
mé'oukalott

Passé

אני עוּכַּלְתִּי עֻכַּלְתִּי
'oukal'ti

Masc.

אתה עוּכַּלְתָּ עֻכַּלְתָּ
'oukal'ta
הוא עוּכַּל עֻכַּל
'oukal

Fém.

את עוּכַּלְתְּ עֻכַּלְתְּ
'oukal'te
היא עוּכְּלָה עֻכְּלָה
'oukélah
אנחנו עוּכַּלְנוּ עֻכַּלְנוּ
'oukal'nou
אתם עוּכַּלְתֶּם עֻכַּלְתֶּם
'oukal'tèm
הם עוּכְּלוּ עֻכְּלוּ
'oukélou
אתן עוּכַּלְתֶּן עֻכַּלְתֶּן
'oukal'tènn
הן עוּכְּלוּ עֻכְּלוּ
'oukélou

Futur

אני אֲעוּכַּל אֲעֻכַּל
a'oukal

Masc.

אתה תְּעוּכַּל תְּעֻכַּל
té'oukal
הוא יְעוּכַּל יְעֻכַּל
yé'oukal

Fém.

את תְּעוּכְּלִי תְּעֻכְּלִי
té'oukéli
היא תְּעוּכַּל תְּעֻכַּל
té'oukal
אנחנו נְעוּכַּל נְעֻכַּל
né'oukal
אתם תְּעוּכְּלוּ תְּעֻכְּלוּ
té'oukélou
הם יְעוּכְּלוּ יְעֻכְּלוּ
yé'oukélou
אתן תְּעוּכַּלְנָה תְּעֻכַּלְנָה
té'oukal'nah
הן תְּעוּכַּלְנָה תְּעֻכַּלְנָה
té'oukal'nah