Conjugaison verbe עֻקַּל en hébreu

Flag מְעוּקָּל [ 'ouqal ]

Présent

Masc.

אני/אתה/הוא מְעוּקָּל מְעֻקָּל
mé'ouqal
אנחנו/אתם/הן מְעוּקָּלִים מְעֻקָּלִים
mé'ouqalim

Fém.

אני/את/היא מְעוּקֶּלֶת מְעֻקֶּלֶת
mé'ouqélett
אנחנו/אתן/הן מְעוּקָּלוֹת מְעֻקָּלוֹת
mé'ouqalott

Passé

אני עוּקַּלְתִּי עֻקַּלְתִּי
'ouqal'ti

Masc.

אתה עוּקַּלְתָּ עֻקַּלְתָּ
'ouqal'ta
הוא עוּקַּל עֻקַּל
'ouqal

Fém.

את עוּקַּלְתְּ עֻקַּלְתְּ
'ouqal'te
היא עוּקְּלָה עֻקְּלָה
'ouqélah
אנחנו עוּקַּלְנוּ עֻקַּלְנוּ
'ouqal'nou
אתם עוּקַּלְתֶּם עֻקַּלְתֶּם
'ouqal'tèm
הם עוּקְּלוּ עֻקְּלוּ
'ouqélou
אתן עוּקַּלְתֶּן עֻקַּלְתֶּן
'ouqal'tènn
הן עוּקְּלוּ עֻקְּלוּ
'ouqélou

Futur

אני אֲעוּקַּל אֲעֻקַּל
a'ouqal

Masc.

אתה תְּעוּקַּל תְּעֻקַּל
té'ouqal
הוא יְעוּקַּל יְעֻקַּל
yé'ouqal

Fém.

את תְּעוּקְּלִי תְּעֻקְּלִי
té'ouqéli
היא תְּעוּקַּל תְּעֻקַּל
té'ouqal
אנחנו נְעוּקַּל נְעֻקַּל
né'ouqal
אתם תְּעוּקְּלוּ תְּעֻקְּלוּ
té'ouqélou
הם יְעוּקְּלוּ יְעֻקְּלוּ
yé'ouqélou
אתן תְּעוּקַּלְנָה תְּעֻקַּלְנָה
té'ouqal'nah
הן תְּעוּקַּלְנָה יְעֻקְּלוּ
té'ouqal'nah