Conjugaison verbe לְעַוֵּור (lé'avèvr) en hébreu

Flag לְעַוֵּר לְעַוֵּור - מְעַוֵּור [ lé'avèvr - mé'avèvr ]

Présent

Masc.

אני/אתה/הוא מְעַוֵּור מְעַוֵּר
mé'avèvr
אנחנו/אתם/הן מְעַוְּורִים מְעַוְּרִים
mé'avévrim

Fém.

אני/את/היא מְעַוֶּורֶת מְעַוֶּרֶת
mé'avévrett
אנחנו/אתן/הן מְעַוְּורוֹת מְעַוְּרוֹת
mé'avévrott

Passé

אני עִיוַּורְתִּי עִוַּרְתִּי
'ivavr'ti

Masc.

אתה עִיוַּורְתָּ עִוַּרְתָּ
'ivavr'ta
הוא עִיוֵּור עִוֵּר
'ivèvr

Fém.

את עִיוַּורְתְּ עִוַּרְתְּ
'ivavr'te
היא עִיוְּורָה עִוְּרָה
'ivévrah
אנחנו עִיוַּורְנוּ עִוַּרְנוּ
'ivavr'nou
אתם עִיוַּורְתֶּם עִוַּרְתֶּם
'ivavr'tèm
הם עִיוְּורוּ עִוְּרוּ
'ivévrou
אתן עִיוַּורְתֶּן עִוַּרְתֶּן
'ivavr'tènn
הן עִיוְּורוּ עִיוְּרוּ
'ivévrou

Futur

אני אֲעַוֵּור אֲעַוֵּר
a'avèvr

Masc.

אתה תְּעַוֵּור תְּעַוֵּר
té'avèvr
הוא יְעַוֵּור יְעַוֵּר
yé'avèvr

Fém.

את תְּעַוְּורִי תְּעַוְּרִי
té'avévri
היא תְּעַוֵּור תְּעַוֵּר
té'avèvr
אנחנו נְעַוֵּור נְעַוֵּר
né'avèvr
אתם תְּעַוְּורוּ תְּעַוְּרוּ
té'avévrou
הם יְעַוְּורוּ יְעַוְּרוּ
yé'avévrou
אתן תְּעַוֵּורְנָה תְּעַוֵּרְנָה
té'avèvr'nah
הן יְעַוְּורוּ תְּעַוֵּרְנָה
yé'avévrou

Impératif

Masc.

אתה עַוֵּור עַוֵּר
'avèvr
אתם עַוְּורוּ עַוְּרוּ
'avévrou

Fém.

את עַוְּורִי עַוְּרִי
'avévri
אתן עַוְּורוּ עַוֵּרְנָה
'avévrou