Conjugaison verbe פֻּיַּס en hébreu

Présent

Masc.

אני/אתה/הוא מְפוּיָּיס מְפֻיָּס
méfouyays
אנחנו/אתם/הן מְפוּיָּיסִים מְפֻיָּסִים
méfouyayssim

Fém.

אני/את/היא מְפוּיֶּיסֶת מְפֻיֶּסֶת
méfouyéyssett
אנחנו/אתן/הן מְפוּיָּיסוֹת מְפֻיָּסוֹת
méfouyayssott

Passé

אני פּוּיַּיסְתִּי פֻּיַּסְתִּי
pouyays'ti

Masc.

אתה פּוּיַּיסְתָּ פֻּיַּסְתָּ
pouyays'ta
הוא פּוּיַּיס פֻּיַּס
pouyays

Fém.

את פּוּיַּיסְתְּ פֻּיַּסְתְּ
pouyays'te
היא פּוּיְּיסָה פֻּיְּסָה
pouyéyssah
אנחנו פּוּיַּיסְנוּ פֻּיַּסְנוּ
pouyays'nou
אתם פּוּיַּיסְתֶּם פֻּיַּסְתֶּם
pouyays'tèm
הם פּוּיְּיסוּ פֻּיְּסוּ
pouyéyssou
אתן פּוּיַּיסְתֶּן פֻּיַּסְתֶּן
pouyays'tènn
הן פּוּיְּיסוּ פֻּיְּסוּ
pouyéyssou

Futur

אני אֲפוּיַּיס אֲפֻיַּס
afouyays

Masc.

אתה תְּפוּיַּיס תְּפֻיַּס
téfouyays
הוא יְפוּיַּיס יְפֻיַּס
yéfouyays

Fém.

את תְּפוּיְּיסִי תְּפֻיְּסִי
téfouyéyssi
היא תְּפוּיַּיס תְּפֻיַּס
téfouyays
אנחנו נְפוּיַּיס נְפֻיַּס
néfouyays
אתם תְּפוּיְּיסוּ תְּפֻיְּסוּ
téfouyéyssou
הם יְפוּיְּיסוּ יְפֻיְּסוּ
yéfouyéyssou
אתן תְּפוּיְּיסוּ תְּפֻיְּסוּ
téfouyéyssou
הן יְפוּיְּיסוּ יְפֻיְּסוּ
yéfouyéyssou