Conjugaison verbe צֻ'פַּר en hébreu

Flag מְצ'וּפָּר [ tsou'par ]

Présent

Masc.

אני/אתה/הוא מְצ'וּפָּר מְצֻ'פָּר
méts'oupar
אנחנו/אתם/הן מְצ'וּפָּרִים מְצֻ'פָּרִים
méts'ouparim

Fém.

אני/את/היא מְצ'וּפֶּרֶת מְצֻ'פֶּרֶת
méts'oupérett
אנחנו/אתן/הן מְצ'וּפָּרוֹת מְצֻ'פָּרוֹת
méts'ouparott

Passé

אני צ'וּפַּרְתִּי צֻ'פַּרְתִּי
ts'oupar'ti

Masc.

אתה צ'וּפַּרְתָּ צֻ'פַּרְתָּ
ts'oupar'ta
הוא צ'וּפַּר צֻ'פַּר
ts'oupar

Fém.

את צ'וּפַּרְתְּ צֻ'פַּרְתְּ
ts'oupar'te
היא צ'וּפְּרָה צֻ'פְּרָה
ts'oupérah
אנחנו צ'וּפַּרְנוּ צֻ'פַּרְנוּ
ts'oupar'nou
אתם צ'וּפַּרְתֶּם צֻ'פַּרְתֶּם
ts'oupar'tèm
הם צ'וּפְּרוּ צֻ'פְּרוּ
ts'oupérou
אתן צ'וּפַּרְתֶּן צֻ'פַּרְתֶּן
ts'oupar'tènn
הן צ'וּפְּרוּ צֻ'פְּרוּ
ts'oupérou

Futur

אני אֲצ'וּפַּר אֲצֻ'פַּר
ats'oupar

Masc.

אתה תְּצ'וּפַּר תְּצֻ'פַּר
téts'oupar
הוא יְצ'וּפַּר יְצֻ'פַּר
yéts'oupar

Fém.

את תְּצ'וּפְּרִי תְּצֻ'פְּרִי
téts'oupéri
היא תְּצ'וּפַּר תְּצֻ'פַּר
téts'oupar
אנחנו נְצ'וּפַּר נְצֻ'פַּר
néts'oupar
אתם תְּצ'וּפְּרוּ תְּצֻ'פְּרוּ
téts'oupérou
הם יְצ'וּפְּרוּ יְצֻ'פְּרוּ
yéts'oupérou
אתן תְּצ'וּפְּרוּ תְּצֻ'פְּרוּ
téts'oupérou
הן יְצ'וּפְּרוּ יְצֻ'פְּרוּ
yéts'oupérou