Conjugaison verbe שֻׁגַּל en hébreu

Flag מְשׁוּגָּל [ chougal ]

Présent

Masc.

אני/אתה/הוא מְשׁוּגָּל מְשֻׁגָּל
méchougal
אנחנו/אתם/הן מְשׁוּגָּלִים מְשֻׁגָּלִים
méchougalim

Fém.

אני/את/היא מְשׁוּגֶּלֶת מְשֻׁגֶּלֶת
méchouguélett
אנחנו/אתן/הן מְשׁוּגָּלוֹת מְשֻׁגָּלוֹת
méchougalott

Passé

אני שׁוּגַּלְתִּי שֻׁגַּלְתִּי
chougal'ti

Masc.

אתה שׁוּגַּלְתָּ שֻׁגַּלְתָּ
chougal'ta
הוא שׁוּגַּל שֻׁגַּל
chougal

Fém.

את שׁוּגַּלְתְּ שֻׁגַּלְתְּ
chougal'te
היא שׁוּגְּלָה שֻׁגְּלָה
chouguélah
אנחנו שׁוּגַּלְנוּ שֻׁגַּלְנוּ
chougal'nou
אתם שׁוּגַּלְתֶּם שֻׁגַּלְתֶּם
chougal'tèm
הם שׁוּגְּלוּ שֻׁגְּלוּ
chouguélou
אתן שׁוּגַּלְתֶּן שֻׁגַּלְתֶּן
chougal'tènn
הן שׁוּגְּלוּ שֻׁגְּלוּ
chouguélou

Futur

אני אֲשׁוּגַּל אֲשֻׁגַּל
achougal

Masc.

אתה תְּשׁוּגַּל תְּשֻׁגַּל
téchougal
הוא יְשׁוּגַּל יְשֻׁגַּל
yéchougal

Fém.

את תְּשׁוּגְּלִי תְּשֻׁגְּלִי
téchouguéli
היא תְּשׁוּגַּל תְּשֻׁגַּל
téchougal
אנחנו נְשׁוּגַּל נְשֻׁגַּל
néchougal
אתם תְּשׁוּגְּלוּ תְּשֻׁגְּלוּ
téchouguélou
הם יְשׁוּגְּלוּ יְשֻׁגְּלוּ
yéchouguélou
אתן תְּשׁוּגְּלוּ תְּשֻׁגַּלְנָה
téchouguélou
הן תְּשׁוּגַּלְנָה תְּשֻׁגַּלְנָה
téchougal'nah