Conjugaison verbe שֻׁוַּק en hébreu

Flag מְשׁוּוָּק [ chouvaq ]

Présent

Masc.

אני/אתה/הוא מְשׁוּוָּק מְשֻׁוָּק
méchouvaq
אנחנו/אתם/הן מְשׁוּוָּקִים מְשֻׁוָּקִים
méchouvaqim

Fém.

אני/את/היא מְשׁוּוֶּקֶת מְשֻׁוֶּקֶת
méchouvéqett
אנחנו/אתן/הן מְשׁוּוָּקוֹת מְשֻׁוָּקוֹת
méchouvaqott

Passé

אני שׁוּוַּקְתִּי שֻׁוַּקְתִּי
chouvaq'ti

Masc.

אתה שׁוּוַּקְתָּ שֻׁוַּקְתָּ
chouvaq'ta
הוא שׁוּוַּק שֻׁוַּק
chouvaq

Fém.

את שׁוּוַּקְתְּ שֻׁוַּקְתְּ
chouvaq'te
היא שׁוּוְּקָה שֻׁוְּקָה
chouvéqah
אנחנו שׁוּוַּקְנוּ שֻׁוַּקְנוּ
chouvaq'nou
אתם שׁוּוַּקְתֶּם שֻׁוַּקְתֶּם
chouvaq'tèm
הם שׁוּוְּקוּ שֻׁוְּקוּ
chouvéqou
אתן שׁוּוַּקְתֶּן שֻׁוַּקְתֶּן
chouvaq'tènn
הן שׁוּוְּקוּ שֻׁוְּקוּ
chouvéqou

Futur

אני אֲשׁוּוַּק אֲשֻׁוַּק
achouvaq

Masc.

אתה תְּשׁוּוַּק תְּשֻׁוַּק
téchouvaq
הוא יְשׁוּוַּק יְשֻׁוַּק
yéchouvaq

Fém.

את תְּשׁוּוְּקִי תְּשֻׁוְּקִי
téchouvéqi
היא תְּשׁוּוַּק תְּשֻׁוַּק
téchouvaq
אנחנו נְשׁוּוַּק נְשֻׁוַּק
néchouvaq
אתם תְּשׁוּוְּקוּ תְּשֻׁוְּקוּ
téchouvéqou
הם יְשׁוּוְּקוּ יְשֻׁוְּקוּ
yéchouvéqou
אתן תְּשׁוּוְּקוּ תְּשֻׁוַּקְנָה
téchouvéqou
הן יְשׁוּוְּקוּ יְשֻׁוְּקוּ
yéchouvéqou