Conjugaison verbe שֻׁיַּךְ en hébreu

Flag מְשׁוּיָּיךְ [ chouyakhe ]

Présent

Masc.

אני/אתה/הוא מְשׁוּיָּיךְ מְשֻׁיָּךְ
méchouyaykhe
אנחנו/אתם/הן מְשׁוּיָּיכִים מְשֻׁיָּכִים
méchouyaykhim

Fém.

אני/את/היא מְשׁוּיֶּיכֶת מְשֻׁיֶּכֶת
méchouyéykhett
אנחנו/אתן/הן מְשׁוּיָּיכוֹת מְשֻׁיָּכוֹת
méchouyaykhott

Passé

אני שׁוּיַּיכְתִּי שֻׁיַּכְתִּי
chouyaykh'ti

Masc.

אתה שׁוּיַּיכְתָּ שֻׁיַּכְתָּ
chouyaykh'ta
הוא שׁוּיַּיךְ שֻׁיַּךְ
chouyaykhe

Fém.

את שׁוּיַּיכְתְּ שֻׁיַּכְתְּ
chouyaykh'te
היא שׁוּיְּיכָה שֻׁיְּכָה
chouyéykhah
אנחנו שׁוּיַּיכְנוּ שֻׁיַּכְנוּ
chouyaykh'nou
אתם שׁוּיַּיכְתֶּם שֻׁיַּכְתֶּם
chouyaykh'tèm
הם שׁוּיְּיכוּ שֻׁיְּכוּ
chouyéykhou
אתן שׁוּיַּיכְתֶּן שֻׁיַּכְתֶּן
chouyaykh'tènn
הן שׁוּיְּיכוּ שֻׁיְּכוּ
chouyéykhou

Futur

אני אֲשׁוּיַּיךְ אֲשֻׁיַּךְ
achouyaykhe

Masc.

אתה תְּשׁוּיַּיךְ תְּשֻׁיַּךְ
téchouyaykhe
הוא יְשׁוּיַּיךְ יְשֻׁיַּךְ
yéchouyaykhe

Fém.

את תְּשׁוּיְּיכִי תְּשֻׁיְּכִי
téchouyéykhi
היא תְּשׁוּיַּיךְ תְּשֻׁיַּךְ
téchouyaykhe
אנחנו נְשׁוּיַּיךְ נְשֻׁיַּךְ
néchouyaykhe
אתם תְּשׁוּיְּיכוּ תְּשֻׁיְּכוּ
téchouyéykhou
הם יְשׁוּיְּיכוּ יְשֻׁיְּכוּ
yéchouyéykhou
אתן תְּשׁוּיַּיכְנָה תְּשֻׁיְּכוּ
téchouyaykh'nah
הן תְּשׁוּיַּיכְנָה תְּשֻׁיַּכְנָה
téchouyaykh'nah