Conjugaison verbe שֻׁפַּר en hébreu

Flag מְשׁוּפָּר [ choupar ]

Présent

Masc.

אני/אתה/הוא מְשׁוּפָּר מְשֻׁפָּר
méchoupar
אנחנו/אתם/הן מְשׁוּפָּרִים מְשֻׁפָּרִים
méchouparim

Fém.

אני/את/היא מְשׁוּפֶּרֶת מְשֻׁפֶּרֶת
méchoupérett
אנחנו/אתן/הן מְשׁוּפָּרוֹת מְשֻׁפָּרוֹת
méchouparott

Passé

אני שׁוּפַּרְתִּי שֻׁפַּרְתִּי
choupar'ti

Masc.

אתה שׁוּפַּרְתָּ שֻׁפַּרְתָּ
choupar'ta
הוא שׁוּפַּר שֻׁפַּר
choupar

Fém.

את שׁוּפַּרְתְּ שֻׁפַּרְתְּ
choupar'te
היא שׁוּפְּרָה שֻׁפְּרָה
choupérah
אנחנו שׁוּפַּרְנוּ שֻׁפַּרְנוּ
choupar'nou
אתם שׁוּפַּרְתֶּם שֻׁפַּרְתֶּם
choupar'tèm
הם שׁוּפְּרוּ שֻׁפְּרוּ
choupérou
אתן שׁוּפַּרְתֶּן שֻׁפַּרְתֶּן
choupar'tènn
הן שׁוּפְּרוּ שֻׁפְּרוּ
choupérou

Futur

אני אֲשׁוּפַּר אֲשֻׁפַּר
achoupar

Masc.

אתה תְּשׁוּפַּר תְּשֻׁפַּר
téchoupar
הוא יְשׁוּפַּר יְשֻׁפַּר
yéchoupar

Fém.

את תְּשׁוּפְּרִי תְּשֻׁפְּרִי
téchoupéri
היא תְּשׁוּפַּר תְּשֻׁפַּר
téchoupar
אנחנו נְשׁוּפַּר נְשֻׁפַּר
néchoupar
אתם תְּשׁוּפְּרוּ תְּשֻׁפְּרוּ
téchoupérou
הם יְשׁוּפְּרוּ יְשֻׁפְּרוּ
yéchoupérou
אתן תְּשׁוּפְּרוּ תְּשֻׁפַּרְנָה
téchoupérou
הן תְּשׁוּפַּרְנָה תְּשֻׁפַּרְנָה
téchoupar'nah