Conjugaison verbe שֻׁקַּם en hébreu

Flag מְשׁוּקָּם [ chouqam ]

Présent

Masc.

אני/אתה/הוא מְשׁוּקָּם מְשֻׁקָּם
méchouqam
אנחנו/אתם/הן מְשׁוּקָּמִים מְשֻׁקָּמִים
méchouqamim

Fém.

אני/את/היא מְשׁוּקֶּמֶת מְשֻׁקֶּמֶת
méchouqémett
אנחנו/אתן/הן מְשׁוּקָּמוֹת מְשֻׁקָּמוֹת
méchouqamott

Passé

אני שׁוּקַּמְתִּי שֻׁקַּמְתִּי
chouqam'ti

Masc.

אתה שׁוּקַּמְתָּ שֻׁקַּמְתָּ
chouqam'ta
הוא שׁוּקַּם שֻׁקַּם
chouqam

Fém.

את שׁוּקַּמְתְּ שֻׁקַּמְתְּ
chouqam'te
היא שׁוּקְּמָה שֻׁקְּמָה
chouqémah
אנחנו שׁוּקַּמְנוּ שֻׁקַּמְנוּ
chouqam'nou
אתם שׁוּקַּמְתֶּם שֻׁקַּמְתֶּם
chouqam'tèm
הם שׁוּקְּמוּ שֻׁקְּמוּ
chouqémou
אתן שׁוּקַּמְתֶּן שֻׁקַּמְתֶּן
chouqam'tènn
הן שׁוּקְּמוּ שֻׁקְּמוּ
chouqémou

Futur

אני אֲשׁוּקַּם אֲשֻׁקַּם
achouqam

Masc.

אתה תְּשׁוּקַּם תְּשֻׁקַּם
téchouqam
הוא יְשׁוּקַּם יְשֻׁקַּם
yéchouqam

Fém.

את תְּשׁוּקְּמִי תְּשֻׁקְּמִי
téchouqémi
היא תְּשׁוּקַּם תְּשֻׁקַּם
téchouqam
אנחנו נְשׁוּקַּם נְשֻׁקַּם
néchouqam
אתם תְּשׁוּקְּמוּ תְּשֻׁקְּמוּ
téchouqémou
הם יְשׁוּקְּמוּ יְשֻׁקְּמוּ
yéchouqémou
אתן תְּשׁוּקַּמְנָה תְּשֻׁקְּמוּ
téchouqam'nah
הן יְשׁוּקְּמוּ יְשֻׁקְּמוּ
yéchouqémou