Conjugaison verbe תֻּוַּךְ en hébreu

Flag מְתוּוָּךְ [ touvakhe ]

Présent

Masc.

אני/אתה/הוא מְתוּוָּךְ מְתֻוָּךְ
métouvakhe
אנחנו/אתם/הן מְתוּוָּכִים מְתֻוָּכִים
métouvakhim

Fém.

אני/את/היא מְתוּוֶּכֶת מְתֻוֶּכֶת
métouvékhett
אנחנו/אתן/הן מְתוּוָּכוֹת מְתֻוָּכוֹת
métouvakhott

Passé

אני תּוּוַּכְתִּי תֻּוַּכְתִּי
touvakh'ti

Masc.

אתה תּוּוַּכְתָּ תֻּוַּכְתָּ
touvakh'ta
הוא תּוּוַּךְ תֻּוַּךְ
touvakhe

Fém.

את תּוּוַּכְתְּ תֻּוַּכְתְּ
touvakh'te
היא תּוּוְּכָה תֻּוְּכָה
touvékhah
אנחנו תּוּוַּכְנוּ תֻּוַּכְנוּ
touvakh'nou
אתם תּוּוַּכְתֶּם תֻּוַּכְתֶּם
touvakh'tèm
הם תּוּוְּכוּ תֻּוְּכוּ
touvékhou
אתן תּוּוַּכְתֶּן תֻּוַּכְתֶּן
touvakh'tènn
הן תּוּוְּכוּ תֻּוְּכוּ
touvékhou

Futur

אני אֲתוּוַּךְ אֲתֻוַּךְ
atouvakhe

Masc.

אתה תְּתוּוַּךְ תְּתֻוַּךְ
tétouvakhe
הוא יְתוּוַּךְ יְתֻוַּךְ
yétouvakhe

Fém.

את תְּתוּוְּכִי תְּתֻוְּכִי
tétouvékhi
היא תְּתוּוַּךְ תְּתֻוַּךְ
tétouvakhe
אנחנו נְתוּוַּךְ נְתֻוַּךְ
nétouvakhe
אתם תְּתוּוְּכוּ תְּתֻוְּכוּ
tétouvékhou
הם יְתוּוְּכוּ יְתֻוְּכוּ
yétouvékhou
אתן תְּתוּוַּכְנָה תְּתֻוַּכְנָה
tétouvakh'nah
הן תְּתוּוַּכְנָה תְּתֻוַּכְנָה
tétouvakh'nah